Jie tapo pirmaisiais prancūzais nuo 1984 metų, kuomet šio čempionato vyrų dvejetų turnyrą laimėjo Yannickas Noahas bei Henris Leconte'as.

Tai buvo pirmasis J.Benneteau ir E.Rogerio-Vasselino poroje laimėtas „Grand Slam“ serijos turnyras.

Paskutinį kartą ispanai - Sergio Casalis bei Emilio Sanchezas - atvirojo Prancūzijos teniso čempionato dvejetų varžybas laimėjo 1990 metais.

Kartu su pagrindiniu prizu nugalėtojams atiteko 400 tūkst. eurų čekis, o finalą pralaimėję ispanai tenkinosi 200 tūkst. eurų piniginiu prizu.

Moterų dvejetų varžybas laimėjo Azijos tenisininkės

Atvirojo Prancūzijos teniso čempionato moterų dvejetų varžybas laimėjo favoritėmis laikytos 28-erių metų taivanietė Hsieh Su-Wei poroje su vienmete kine Peng Shuai, sekmadienį finale 6:4, 6:1 nugalėjusios antrą pagal reitingą italių Saros Errani bei Robertos Vinči porą.

Tai buvo antrasis Azijos tenisininkių laimėtas „Grand Slam“ serijos turnyras po triumfo praėjusiais metais Vimbldone.

Italės yra laimėjusios keturis paskutinius „Grand Slam“ serijos turnyrus iš aštuonių, įskaitant 2012 metų atvirąsias Prancūzijoje teniso pirmenybes bei šių metų Australijos čempionatą.

Be pagrindinio prizo, nugalėtojoms atiteko 400 tūkst. eurų čekis, o italės tenkinosi 200 tūkst. eurų piniginiu prizu.