Antrą vietą lenktynėse užėmė austrė Martina Ritter, trečią - vokietė Trixi Worrack.

Galutinė įskaita:

1. Lisa Brennauer (Vokietija) - 3 val. 47 min. 53 sek.
2. Martina Ritter (Austrija) - atsiliko 33 sek.
53. Annabell Öschger (Vokietija) - 21:18

Antro 118,3 km etapo nugalėtoja tapo vokietė L. Brennauer (3 val. 30 min. 13 sek.), o K. Sosna, nugalėtojai pralaimėjusi 2 minutes ir 25 sekundes, užėmė 24-ą vietą.

A. Kruopis lenktynėse Vokietijoje liko tarp autsaiderių

35-ą kartą Vokietijoje vykusiose daugiadienėse „Bayern Rundfahrt“ dviratininkų lenktynėse 104-ą vietą tarp 122 finišavusių dalyvių užėmė „Orica Green EDGE“ komandai atstovaujantis Aidis Kruopis.

Lietuvos dviratininkas galutinėje įskaitoje 25 minutes ir 16 sekundžių pralaimėjo lenktynių nugalėtojui britui Geraintui Thomasui, aplenkusiam prizininkais tapusius šveicarą Mathiasą Franką ir baltarusį Vasilijų Kirijenką.

1. Geraint Thomas (D .Britanija) - 19 val. 17 min. 42 sek.
2. Mathias Frank (Šveicarija) - atsiliko 19 sek.
122. Fabian Brintrup (Vokietija) - 39:25

Penktą 159,6 km etapą laimėjo airis Samas Bennettas (3:31:40), kartu su pagrindine grupe finišavęs A. Kruopis buvo dvyliktas, „MTN-Qhubeka“ ekipos narys

Ignatas Konovalovas, kuris po keturių etapų buvo 77-as bendroje įskaitoje, nebaigė distancijos.

E. Juodvalkis lenktynėse Belgijoje - 53-čias

Belgijoje finišavusių penkių etapų daugiadienių „Baloise Belgium Tour“ dviratininkų lenktynių galutinėje įskaitoje 53-čią vietą užėmė „Team3M“ ekipos narys Egidijus Juodvalkis. Lietuvos dviratininkas lenktynių nugalėtojui vokiečiui Tony Martinui pralaimėjo 4 minutes bei 4 sekundes.

Antra vieta atiteko olandui Tomui Dumoulinui, o trečias finišavo prancūzas Sylvainas Chavanelis.

1. Tony Martin (Vokietija) - 16 val. 31 min. 11 sek.
2. Tom Dumoulin (Olandija) - atsiliko 16 sek.
126. Bjorn De Decker (Belgija) - 32:29

Penkto 178,7 km etapo nugalėtoju tapo vokietis Paulas Martensas (4:14:01), o E. Juodvalkis užėmė 68-ą (+1 min. 59 sek.) vietą.