Po pirmųjų dvikovų rezultatu 1:0 pirmavo Kauno regiono kolektyvai – „ACME-Žalgiris“ ekipa bei HC „Garliava SM-CASCADA“ komanda. Jie savo pranašumą įrodė ir svečiuose – „ACME-Žalgiris“ laimėjo 27:24 (15:12), o HC „Garliava SM-CASCADA“ nugalėjo 35:29 (17:13).

Pirmąjį susitikimą Kaune Vilniaus SM „Tauras-Vilniaus kolegija“ pralaimėjo tik po pratęsimo – 33:36 (28:28; 15:16). Taigi antrame mače namuose vilnietės buvo pasiryžusios pasiekti saldų revanšą bei išlyginti tarpusavio rezultatą.

Pakartoti pirmųjų rungtynių scenarijų SM „Tauras-Vilniaus kolegija“ komandai pavyko tik iš dalies. Rungtynių pradžioje kuomet pirmavo 2:0 ir antroje susitikimo pusėje kai dukart vilnietėms pasisekė pasivyti „ACME-Žalgiris“ komandą – 20:20 ir 24:24. Tačiau pasiekti persilaužimo nepavyko. Ir šįkart atkaklų mūšį laimėjo „ACME-Žalgiris“ ir padidino atotrūkį kovoje iki trijų pergalių iki 2:0.

Vilniečių komandoje rezultatyviai žaidė Greta Kavaliauskaitė ir Inesa Verbovik, pelniusios po 8 įvarčius.

Kauniečių gretose labiausiai pasižymėjo Dovilė Ilčiukaitė ir Simona Kazlauskaitė, pataikiusios 7 ir 6 kartus.

„Rungtynės prasidėjo rezultatyviomis rungtynių šeimininkių atakomis, tačiau greitai prigeso jų puolamoji mašina ir jau 11-tą minutę žalgirietės pirmavo 3:7. Viešnių pranašumas išsilaikė iki pat kėlinio pabaigos, kurį laimėjo rezultatu 12:15. Antroje dvikovos dalyje buvo daugiau intrigos, ypač jam įpusėjus, kai jaunosios SM „Tauras“ žaidėjos pataikė be atsako penkis kartus iš eilės . Žalgirietės atsitokėjo tik po to kai antrą kartą šeimininkės išlygino pasekmę – 24:24.

Nuo šio momento „Žalgirio“ klubas jau neleido suabejoti jų persvara bei pelniusios tris įvarčius (paskutinę minutę dar nepataikė nuo 7m. žymos) laimėjo antrąjį kartą serijoje ir sustiprino lyderiavimą tarpusavio mače iki 2:0“ , – po dvikovos trumpai ją pakomentavo varžybų inspektorius Silvijus Kisinas.

Mažasis finalas tarp Vilniaus LEU „Šviesa-Eglė“ ir Kauno rajono HC „Garliava SM-CASCADA“ kolektyvų vyko ganėtinai ramiai, be ypatingos intrigos.

Vilnietėms 9 įvarčius pelnė Indrė Norvilytė, 8 – Rita Repečkaitė, 4 – Grėtė Morkvėnaitė.

Kauno rajono atstovėms 11 taiklių metimų atliko Diana Šatkauskaitė, 6 – Neringa Mikšytė, po 5 – Evelina Žukaitė ir Kamilė Bušaitė.

„Rungtynės vyko ramiai lyg išanksto žinant kas stipresnis. Žinoma netrūko ir gražių momentų bei efektingų atakų, bet komandoms sukurti tikros intrigos nepavyko. Abi ekipos savo žaidimu „pabangavusios“ prie vienų ir prie kitų vartų baigė dvikovą viešnių naudai. Tuo pačiu tarpusavio dvikovos rezultatas tapo 2:0 HC „Garliava SM-CASCADA“ komandos naudai“,– po mačo sakė moterų lygos direktorius Grigorijus Gutermanas.

Trečiosios rungtynės vyks šeštadienį Kaune 12val. VDU ir 13 val. Garliavos sporto centro salėse.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (26)