Absoliučiu šių varžybų nugalėtoju tapo svečias iš Estijos Ottas Kiivikas. Jis prieš savaitę vykusiame Europos čempionate iškovojo sidabro medalį kultūrizmo iki 90 kg kategorijoje.

Šio turnyro nugalėtojais atskirose kategorijose tapo: Elinardas Vaitiekūnas (vaikinų iki 18 m. kultūrizmo kategorijoje, Klaipėdos „Jėga ir grožis“), Mindaugas Juška (vaikinų iki 23 m. kultūrizmo kategorijoje, Šiaulių „Piramidė“), Gintarė Burdulytė (merginų iki 23 m. kūno fitneso kategorijoje), Darius Minkevičius (klasikinio kultūrizmo kategorijoje), Laura Klimavičienė (bikini fitneso kategorijoje, visi – Marijampolės „Tauras”), Viktorija Petraitytė (kūno fitneso kategorijoje, Šiaulių „Gylys”), Aleksejus Riazancevas (veteranų kultūrizmo kategorijoje, Marijampolės „Tauras“).

Antrąsias vietas iškovojo Tomas Sipavičius (vaikinų iki 18 m. kultūrizmo kategorijoje), Tadas Turonis (vaikinų iki 23 m. kultūrizmo kategorijoje, Šiaulių „Fortūna“), Evelina Sadauskaitė (merginų iki 23 m. kūno fitneso kategorijoje, Jiezno „Uola“), Aringas Kartanas (klasikinio kultūrizmo kategorijoje, Vilniaus „D'Atlantis“),Rasa Selemonavičiūtė (bikini fitneso kategorijoje, Jurbarko „Progresas“), Daiva Varnelienė (kūno fitneso kategorijoje, Marijampolės „Tauras“), Evaldas Gudeikis (kultūrizmo kategorijoje, Šiaulių „Fit House“).

Treti buvo – Julius Vosylius (vaikinų iki 18 m. kultūrizmo kategorijoje), Edgaras Gladas (vaikinų iki 23 m. kultūrizmo kategorijoje, abu – Marijampolės „Tauras”), Ineta Čepulytė (merginų iki 23 m. kūno fitneso kategorijoje, Kauno „Pegasas“), Viktoras Korolkovas (klasikinio kultūrizmo kategorijoje, Jonavos „Maximus Gym“), Kristina Narbutaitytė (bikini fitneso kategorijoje, Kauno „Pegasas“), Diana Vėžauskienė (kūno fitneso kategorijoje, Šiaulių „Sporto kodas”), Piotr Ševčenko (kultūrizmo kategorijoje, Vilniaus „D'Atlantis“).

Absoliučioje šiauliečių moterų kategorijoje triumfavo Viktorija Petraitytė („Gylys“), o vyrų – Evaldas Gudeikis („Fit House“).

Komandinėje įskaitoje nugalėjo Marijampolės „Tauras“, antras buvo Šiaulių „Gylys“, trečias – Klaipėdos „Jėga ir grožis“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (105)