Nors amerikiečiai pirmavo po Brocko Nelsono įvarčio, o čekai į tai atsakė keturiais tiksliais smūgiais. Pasižymėjo Tomašas Rolinekas, Tomašas Hertlas, Romanas Červenka ir Ondrejus Nemecas.

Mačo pabaigoje, likus 2 minutėms, amerikiečiai pradėjo varžovų vartų šturmą ir Tyleris Johnsonas įmušė du įvarčius bei sušvelnino skirtumą iki minimumo 3:4. Tačiau išlyginti rezultato JAV rinktinė jau nesugebėjo.

Čekijos rinktinės varžovė pusfinalyje kitos ketvirtfinalio poros Kanada - Suomija nugalėtoja.

Kitame susitikime Rusija kovojo su Prancūzija ir laimėjo rezultatu 3:0 (1:0, 1:0, 1:0). Rusams įvarčius - po vieną kiekviename kėlinyje - pelnė Artiomas Anisimovas, Jevgenijus Malkinas ir Aleksandras Kutuzovas.

JAV - Čekija - 3:4 (1:1, 0:3, 2:0).

06:54 [1 - 0] Brock Nelson
09:25 [1 - 1] Tomaš Rolinek
26:51 [1 - 2] Tomaš Hertl
28:06 [1 - 3] Roman Červenka
36:19 [1 - 4] Ondrej Nemec
58:50 [2 - 4] Tyler Johnson
59:03 [3 - 4] Tyler Johnson

Rusija - Prancūzija - 3:0 (1:0, 1:0, 1:0).