Asmeninėse moterų varžybose tarp 32 dalyvių nugalėjo Jūratė Marclay, finale 15-8 įveikusi Rimantę Pacevičiūtę. Pusfinalyje J. Marclay 15-12 įveikė Agnę Švelnienę, o R. Racevičiūtė tuo pačiu rezultatu laimėjo prieš Akvilę Katkovaitę.

Tarp vyrų špagininkų geriausias šiais metais – Javgenijus Stalmakovas, kovoje dėl aukso 15-14 nugalėjęs Tomą Makarovą. Ties pusfinalio barjeru suklupo ir bronzos medalius pasidalino Lukas Kontrimavičius (8-15 pralaimėjęs T. Makarovui) bei Tomas Kriščiūnas (13-15 pralaimėjęs J. Stalmakovui).

Beje, savo jėgas išbandė ir pasalio šiuolaikinės penkiakovės čempionas Justinas Kinderis.

Komandinėse moterų varžybose iš trijų komandų pirmąją vietą iškovojo Kauno komanda, antroji vieta teko Vilniaus sporto mokyklos ekipai, o trečioji „Gintarinės špagos“ merginoms.

Vyrų komandinėse varžybose dalyvavo 8 komandos, kurios medalių komplektus pasiskirstė taip – pirmoji vieta teko „Gintarinės špagos“ I-ajai komandai, antri Kauno jaunimo ekipos vaikinai, o treti – Kauno jaunių špagininkai.