Pirmą susitikimo įvartį 39 min. pelnė Samiras Nasri. Antro kėlinio pradžioje - 49 min. - pergalę užtvirtino Vincentas Kompany.

„Manchester City“ klubas Anglijos čempionu tapo ketvirtą kartą komandos istorijoje.

Po pergalės aikštę užtvindė iš tribūnų pasipylę aistruoliai. Čempionams teko sprukti į rūbinę, o įsismarkavę gerbėjai buvo pradėti raginti sugrįžti į savo vietas, kad būtų galima surengti trofėjaus įteikimo ceremoniją.

Vilčių iškovoti titulą turėjęs „Liverpool“ klubas turėjo pats laimėti ir laukti „Manchester City“ pralaimėjimo. Priešininkų dovanos Liverpulio komanda nesulaukė, bet savo mačą laimėjo - rezultatu 2:1 palaužtas „Newcastle United“ klubas. Niukastlo komanda rungtynes baigė be dviejų pašalintų iš aikštės žaidėjų.

Pergales iškovojo ir kitos vietas pirmajame ketverte užėmusios komandos. Londono „Chelsea“ svečiuose 2:1 palaužė „Cardiff City“ futbolininkus, o Londono „Arsenal“ išvykoje 2:0 nugalėjo „Norwich City“ komandą.

„Manchester City“ 2-0 „West Ham United“

39' [1-0] Samir Nasri
49' [2-0] Vincent Kompany

„Liverpool“ 2-1 „Newcastle United“

20' [0-1] Martin Skrtel (į savus vartus)
63' [1-1] Daniel Agger
65' [2-1] Daniel Sturridge
67' Shola Ameobi („Newcastle United“) parodyta raudona kortelė
87' Paul Dummett („Newcastle United“) parodyta raudona kortelė

„Cardiff City“ 1-2 „Chelsea“

15' [1-0] Craig Bellamy
73' [1-1] Andre Schurrle
76' [1-2] Fernando Torres

„Norwich City“ 0-2 „Arsenal“

53' [0-1] Aaron Ramsey
62' [0-2] Carl Jenkinson

„Hull City“ 0-2 „Everton“

9' [0-1] James McCarthy
46' [0-2] Romelu Lukaku

„Tottenham Hotspur“ 3-0 „Aston Villa“

14' [1-0] Paulinho
35' [2-0] Nathan Baker (į savus vartus)
38' [3-0] Emmanuel Adebayor (iš 11 m baudinio)

„Southampton“ 1-1 „Manchester United“

28' [1-0] Rickie Lambert
54' [1-1] Juan Mata

„Sunderland“ 1-3 „Swansea City“

7' [0-1] Nathan Dyer
14' [0-2] Marvin Emnes
50' [1-2] Fabio Borini
54' [1-3] Wilfried Bony

„West Bromwich Albion“ 1-2 „Stoke City“

22' [0-1] Gareth McAuley (į savus vartus)
56' [1-1] Stephane Sessegnon
87' [1-2] Charlie Adam

„Fulham“ 2-2 „Crystal Palace“

28' [0-1] Dwight Gayle
61' [1-1] Cauley Woodrow
83' [1-2] Dwight Gayle
90' [2-2] Chris David