Jaunimo varžybose nepralenkiama buvo Emilija Serapinaitė. Fechtavimo rungtyje ji buvo antra, plaukimo - pirma, jojimo - aštunta, o kombinuotoje bėgimo ir šaudymo - trečia. Iš viso mūsų sportininkė surinko 1341 tašką.

Antrą vietą turnyre užėmė lenkė Anna Maliszewska (1308), trečią - kazachė Darija Khalzova (1279). Deja, nuo pastarosios sportininkės finiše vos viena sekunde atsiliko Ieva Serapinaitė (1278).

9-ą vietą jaunimo turnyre užėmė Vilma Juchnevičiūtė (1225), 18-ą - Aurelija Tamašauskaitė (1035; be jojimo; 1 vieta kombinuotoje rungtyje), 21-ą - Paulė Kairytė (866; be jojimo), 25-ą - Gabija Daraškevičiūtė (812; be jojimo), 28-ą - Eglė Švedaitė (750; be jojimo).

Jaunių įskaitoje pirmoji vieta atiteko A. Tamašauskaitei. P. Kairytė liko šešta, G. Daraškevičiūtė - 10-ta, o E. Švedaitė - 14-ta.

Vaikinų varžybose Lenkijoje dalyvaus Gytis Gudlevičius, Vladislovas Sosnovskis ir Stanislavas Lukjanovas.