Įvarčius arenos šeimininkams daugiau nei 19 tūkst. žiūrovų akivaizdoje pelnė Adamas Cracknellas (4:40), Vladimiras Tarasenka (15:52), Jadenas Schwartzas (58:15) ir Alexanderis Steenas (100:26).

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Johnny Oduya (11:14), Brentas Seabrookas (14:39) bei Patrickas Kane'as (18:24).

Tai buvo ilgiausiai trukęs NHL atkrintamųjų varžybų mačas per visą „Blues“ istoriją. 1984 metais Sent Lujiso klubas per 97 minutes ir 7 sekundes svečiuose 3:4 pralaimėjo Detroito „Red Wings“ komandai, o 1989 metų balandžio 20-ąją namuose Čikagos ekipą namuose 5:4 nugalėjo po 93 minučių bei 49 sekundžių kovos.

Ketvirtadienio mače „Blues“ vartininkas Ryanas Milleris atrėmė 39, o „Blackhawks“ vartininkas Corey'is Crawfordas – 48 varžovų metimus.

Antrąsias Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos iki keturių pergalių rungtynes komandos žais šeštadienį.

Likusių ketvirtadienio NHL atkrintamųjų Stenlio taurės rungtynių rezultatai:

Rytų konferencija (ketvirtfinalis)

Niujorko „Rangers“ – Filadelfijos „Flyers“ 4:1 (serija 1-0)

Vakarų konferencija

Kolorado „Avalanche“ – Minesotos „Wild“ 5:4, po pratęsimo (serija 1-0)

Šeimininkų didvyriu tapo Paulas Stastny, kuris ne tik išlygino rezultatą likus žaisti vos 13 sek. iki trečio kėlinio pabaigos (4:4), bet ir pelnė pergalingą įvartį pratęsimo metu.

San Chosė „Sharks“ – Los Andželo „Kings“ 6:3 (serija 1-0).