Šiose rungtynėse pirmieji įvarčių sąskaitą atidarė lietuviai. 16-ąją pirmojo kėlinio minutę Andrejus Židkovas po Rolando Aliukonio perdavimo išvedė Lietuvos rinktinę į priekį 1:0.

Bet jau antrojo kėlinio pradžioje Pavelas Marščenokas tiksliu smūgiu išlygino rezultatą.

Kito įvarčio žiūrovams teko laukti daugiau nei 30 minučių, įpusėjus trečiajam kėliniui Kirillas Nikulinas išvedė Žlobino komandą į priekį - 2:1. Deja, lietuviams daugiau nuginkluoti varžovų vartininko nepavyko bei buvo patirta trečioji nesėkmė per keturias sužaistas draugiškas rungtynes.

Lietuvos rinktinė pasaulio čempionato I diviziono B grupėje kovos su Kroatijos, Didžiosios Britanijos, Nyderlandų, Lenkijos ir Rumunijos rinktinėmis.