Pirmoji ketvirtfinalio kova Alytuje buvo kur kas atkaklesnė – alytiškiai pergalę šventė 5 įvarčių skirtumu – 21:16 (10:8) ir ketvirtfinalio seriją iki dviejų pergalių laimėjo sausu rezultatu 2:0.

„Almeidos-Stronglaso“ rankininkai Kaune jau nesiruošė juokauti – kovėsi geriau ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Alytiškiai nuolat buvo priekyje – 4:1, 11:9, o 44 dvikovos minutę susikrovė dviženklę persvarą – 24:14 bei jau ramiai baigė rungtynes.

Nugalėtojams daugiausiai – 9 įvarčius (2 iš 7 m) įmetė Žygimantas Micevičius, 6 – Irmantas Asakavičius, po 4 – Rokas Lastauskas ir Aurelijus Sabonis, 2 – Gintautas Adamkevičius, po 1 – Dovydas Čepulis, Mindaugas Visalga ir Šarūnas Bunevičius.

Iš kauniečių išsiskyrė 5 įvarčius įmetęs Evaldas Vėta, po 3 pridėjo Mindaugas Rutkauskas ir Paulius Orlovskis, po 2 – Mindaugas Mažeika, Mindaugas Barzdenis, Marius Kairys ir Karolis Grigas, po 1 – Arūnas Urbonas, Karolis Budrys ir Karolis Dambrauskas.

Antanas Katkevičius (Kauno „LSU- Lūšis“ treneris): „Sezonas buvo gana sudėtingas. Turėjome ne mažai traumų, o taip pat ir daug jaunų žaidėjų, kuriems trūko patirties. Džiaugiuosi sezonu, na, o kitais metais sieksime pakilti į aukščiausias pozicijas.“

Eugenijus Gimbutas (Alytaus „Almeidos- Stronglaso“ treneris): „Labai džiaugiamės pergale, patekome tarp keturių stipriausių Lietuvos komandų. Šios rungtynės buvo geresnės negu Alytuje, nes geriau žaidėme puolime. Norėčiau padėkoti visiems savo komandos vyrams, kurie atidavė visas jėgas, siekiant patekti į kitą etapą.“

„Almeidos-Stronglaso“ rankininkai (11 pergalių, 2 lygiosios, 3 pralaimėjimai) LRL reguliariajame čempionate šiemet užėmė antrąja vietą , Kauno „LSU-Lūšis“ (5 pergalės, 1 lygiosios, 10 pralaimėjimų) reguliariajame čempionate liko septinti.

Šių metų reguliaraus LRL čempionato minėtųjų ekipų tarpusavio rezultatas yra palankesnis alytiškiams. Jie šį sezoną abu kartus įveikė kauniečius: Kaune – 28:23, Alytuje – 25:14.

Moterų pusfinalyje tarp kauniečių ir vilniečių - lygybė

Antroji Lietuvos moterų rankinio čempionato pusfinalio kova tarp Kauno rajono HC „Garliava SM-CASCADA“ ir Vilniaus SM „Tauras-Vilniaus kolegija“ komandų žadėjo nemažiau atkaklų susitikimą nei prieš savaitę vykęs sostinėje. Tuomet dviems įvarčiais pranašesnės buvo viešnios Garliavos rankininkės, todėl dabar vilnietės degė noru atsirevanšuoti, juolab jos sezono metu ir anksčiau yra nekartą įrodžiusios savo persvarą prieš varžoves jų aikštelėje.

Taigi spėjimas pasitvirtino ir normalus rungtynių laikas neišaiškino nugalėtojo, jos baigėsi lygiosiomis 31:31(19:15), todėl teko pratęsti dvikovą – du kėlinukus po penkias minutes. Pratęsimą geriau sužaidė vilnietės ir iškovojo pergalę rezultatu 33:37. Todėl kovoje iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus 1:1.

Šeimininkių komandoje taiklumu pasižymėjo Diana Šatkauskaitė, pelniusi 14 įvarčių, 5 kartus pataikė Daiva Būtėnaitė, po 4 – Jurgita Daugėlaitė ir Reda Rokutė.

Vilniečių gretose rezultatyviai rungtyniavo Inesa Verbovik, atlikusi 13 tikslių metimų, 9 įvarčius pelnė Greta Kavaliauskaitė, 5 – Ramunė Silko.

„Dvikovą geriau pradėjo šeimininkės Garliavos rankininkės, kurios pirmavo 3-5 įvarčiais, tačiau kuo toliau tuo labiau slobo jų atakos, o vilnietės pamažu atgavo pusiausvyrą bei baigė susitikimą lygiosiomis – 21:21. Per pratęsimą vilnietės tuoj pat įgijo keturių įvarčių persvarą ir lyg ant sparnų nuskubėjo į pergalę, laimėdamos antrąjį susitikimą keturių įvarčių pranašumu“,– po rungtynių sakė rungtynių inspektorius Romas Sindaras.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)