59-ą mačo minutę savo ekipą į priekį išvedė jaunasis Maxas Meyeris.

67-ą minutę arbitras skyrė 11 metrų baudinį į „Eintracht“ komandos vartus, tačiau Klassas-Janas Huntelaaras nerealizavo 11 metrų baudinio.

Tiksint paskutinėms rungtynių minutėms Jeffersonas Farfanas įmušė antrą įvartį 2:0.

„Schalke“ ekipa liko trečioje turnyro lentelės vietoje, o „Eintracht“ futbolininkai yra vienuolikti.

Vokietijos lygos rezultatas:

„Schalke“ 2 – 0 „Eintracht“

59` [1 – 0] Max Meyer
90` [2 – 0] Jefferson Farfan

67` Klass-Jan Huntelaar („Schalke“) – nerealizavo 11 metrų baudinio

„Marseille“ ekipa šventė pergalę Prancūzijos čempionate

Prancūzijos „Ligue 1“ čempionate penktadienį sužaistos pirmos 28-o turo rungtynės. „Montpellier“ ekipa savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su „Marseille“ klubu. Rungtynių pabaigoje rezultatu 3:2 triumfavo Marselio komanda.

Pirmi į priekį 42-ą minutę įsiveržė svečiai, kuomet pasižymėjo Matthieu Valbuena, tačiau rezultatą antro kėlinio pradžioje 48-ą minutę išlygino Remy Cabella. „Marseille“ klubo žaidėjas Andre-Pierre'as Gignacas 58-ą minutę ir vėl savo komandą išvedė į priekį. 79-ą minutę Morganui Sansonui pavyko išlyginti rezultatą, tačiau lemiamą tašką šiame susitikime 89-ą minutę padėjo Dimitrijus Payetas.

„Marseille“ klubas Prancūzijos pirmenybėse žygiuoja šeštoje vietoje, o „Montpellier“ futbolininkai yra 13-i.

„Montpellier“ 2 - 3 „Marseille“

42' [0 - 1] Matthieu Valbuena
48' [1 - 1] Remy Cabella
58' [1 - 2] Andre-Pierre Gignac
79' [2 - 2] Morgan Sanson
89' [2 - 3] Dmitrij Payet