Nesėkmę vienetų varžybų aštuntfinalyje patyrė praėjusių metų šio turnyro finalininkas bei šiemet favoritu laikytas Kevinas Andersonas iš Pietų Afrikos Respublikos, trečiadienį 4:6, 4:6 nusileidęs 2010-aisiais finale žaidusiam rumunui Victorui Hanescu.

Antruoju ketvirtfinalio dalyviu tapo šeštąjį reitingą turintis argentinietis Federico Delbonisas, aštuntfinalyje 6:2, 6:7 (5:7), 6:4 įveikęs kanadietė Filipą Peliwo.

Trečiadienį taip pat sužaisti likusieji keturi pirmojo rato mačai, kuriuose pergales iškovojo ir į aštuntfinalį pateko trys ispanai, Kazachstano atstovas bei čekas.

8-Guillermo Garcia-Lopez (Ispanija) - Michail Kukuškin (Kazachstanas) 7:6 (7:5), 7:6 (8:6);

Albert Montanes (Ispanija) - Kenny De Schepper (Prancūzija) 6:2, 6:3;

Pablo Carreno (Ispanija) - Tobias Kamke (Vokietija) 6:1, 6:2;

Aleksandr Nedoviesov (Kazachstanas) - 7-Robin Haase (Olandija) 7:6 (8:6), 6:4;

Irži Vesely (Čekija) - Leonardo Mayer (Argentina) 6:4, 6:3.

Paaiškėjo pusė WTA turnyro Lenkijoje ketvirtfinalio dalyvių

Lenkijoje vykstančiame WTA serijos „BNP Paribas Katowice Open“ moterų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 250 tūkst. JAV dolerių, trečiadienį prasidėjo vienetų varžybų aštuntfinalio etapas.

Vienetų varžybų nugalėtojui be pagrindinio prizo atiteks ir 250 ATP reitingo taškų bei 77 315 eurų.

Trečioji raketė ispanė Carla Suarez Navarro 2:6, 6:4, 6:4 privertė pasiduoti rumunę Alexandrą Cadantu, penktoji pagal reitingą čekė Klara Koukalova 4:6, 6:3, 6:1 įveikė vokietę Anniką Beck, italė Camila Giorgi 6:3, 6:7 (0:7), 6:0 nugalėjo antrąją pagal skirstymą tautietę Robertą Vinči, o Izraelio tenisininkė Shahar Peer iš tolesnės kovos eliminavo aštuntąją raketę bulgarę Cvetaną Pironkovą - 6:2, 6:1.

Paskutiniuose vienetų varžybų šešioliktfinalio mačuose kroatė Mirjana Lučič-Baroni 6:3, 6:4 privertė pasiduoti serbę Jovaną Jakšič, o septintoji pagal reitingą slovakė Magdalena Rybarikova 6:2, 7:5 įveikė prancūzę Clairę Feuerstein.

Turnyro nugalėtojai kartu su pagrindiniu prizu bus įteiktas 43 tūkst. JAV dolerių čekis bei atiteks 280 WTA reitingo taškų.

Favoritė pergale pradėjo WTA turnyrą Kolumbijos sostinėje

Kolumbijos sostinėje tęsiasi WTA serijos tarptautinis „Claro Open Colsanitas“ moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 250 tūkst. JAV dolerių.

Pergale vienetų varžybas pradėjo nugalėtojos titulą ginanti bei ir šiemet favorite laikoma serbė Jelena Jankovič, trečiadienį paskutinėje pirmojo rato dvikovoje 7:5, 7:5 įveikusi prancūzę Mathildę Johansson.

Trečiadienį taip pat sužaisti pirmieji keturi aštuntfinalio mačai, kuriuose pergales iškovojo ir į ketvirtfinalį pateko šeštąjį reitingą turinti amerikietė Vania King, 2011-aisiais Bogotoje triumfavusi bei aštuntoji pagal skirstymą ispanė Lourdes Dominguez Lino, Mariana Duque iš Kolumbijos bei Chanelle Scheepers iš Pietų Afrikos Respublikos.

6-Vania King (JAV) - Maria Irigoyen (Argentina) 6:4, 3:6, 6:0;

8-Lourdes Dominguez Lino (Ispanija) - Yuliana Lizarazo (Kolumbija) 6:2, 6:3;

Mariana Duque (Kolumbija) - Irina Chromačiova (Rusija) 6:2, 6:4;

Chanelle Scheepers (PAR) - Aleksandra Panova (Rusija) 6:3, 6:2.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 43 tūkst. dolerių čekis bei 280 WTA klasifikacijos taškų.