Pirmoje kovoje lietuvis aiškia persvara nugalėjo azerbaidžanietį Samaną Tahmasebį, tačiau ketvirtfinalyje 1:2 nusileido čempionu vėliau tapusiam ukrainiečiui Žanui Beleziukui, o paguodos kovoje 1:3 turėjo pripažinti bronzą vėliau iškovojusio Amero Hrustanovičiaus iš Austrijos pranašumą.

Ž. Beleziukas šios svorio kategorijos finale 2:1 įveikė suomį Ramį Hietaniemį, o antrasis bronzos medalis atiteko lenkui Damianui Janikowskiui.

Tai aukščiausia Lietuvos sportininkų vieta šiose pirmenybėse.

Svorio kategorijoje iki 80 kg kovojęs Julius Matuzevičius jau pirmoje kovoje pralaimėjo baltarusiui Viktorui Sasunovskiui ir tenkinosi devyniolikta vieta tarp 22-jų dalyvių.