Ypač skaudų sutriuškinimą 0:5 svečiuose prieš Maskvos CSKA patyrė Samaros „Krylja Sovietov“ su visas rungtynes žaidusiu Robertu Poškumi. Lietuvis 51-ąją minutę buvo įspėtas.

„Armiečių“ gretose Deividas Šemberas žaidė visas rungtynes.

Į antrą vietą čempionate pakilo Manto Samusiovo Maskvos „Torpedo“ sekmadienį svečiuose 1:0 įveikęs praėjusių metų pirmos lygos stipriausią ekipą Grozno „Terek“. Lietuvis aikštėje nepasirodė.

Pirmą tašką šiame sezone iškovojo, tačiau iš paskutinės vietos pakilti nesugebėjo Vladikaukazo „Alania“ sužaidusi lygiosiomis 1:1 su Jaroslavlio „Šiniku“.

Abu „Alania“ klubui priklausantys lietuviai Nerijus Barasa ir Darius Žutautas žaidė visą mačą.

Igno Deduros Maskvos „Spartak“ svečiuose iškovojo nelengvą pergalę prieš „Rostov“ 1:0, o lietuvis šį kartą aikštėje nepasirodė.

Permės „Amkar“ ir „FC Moskva“ komandų dvikova baigėsi be įvarčių. Nei Algis Jankauskas šeimininkų gretose, nei Rolandas Džiaukštas sostinės komandoje šį kartą nežaidė.

Sekmadienio rungtynių rezultatai:

CSKA [5 - 0] Krylja Sovietov S.

32` [1 - 0] M. Krasič

42` [2 - 0] I. Olič

52` [3 - 0] S. Pravosud

74` [4 - 0] I. Olič

85` [5 - 0] J. Laizans

Tom [2 - 0] Zenit St. Peterburg

23` [1 - 0] Borzenkov

90` [2 - 0] A. Medvedev

Alania [1 - 1] Šinnik

61` [0 - 1] Bikejev

63` [1 - 1] S. Dadu

Terek Groznas [0 - 1] Torpedo

8` [0 - 1] K. Zyryanov

Rostov [0 - 1] Spartak

66` [0 - 1] Pavličenko

Amkar Permė [0 – 0] FC Moskva