Pirmieji šiame mače įvartį pelnė svečiai, tačiau tuoj pat čempionai atsakė trimis tiksliais smūgiais ir susikrovė solidų pranašumą.

Tačiau pačioje pirmo kėlinio pabaigoje „Heffenheim“ ekipai pavyko sušvleninti, o antro kėlinio viduryje ir išlyginti skirtumą. Rungtynės baigėsi lygiosiomis ir komandos pasidalijo po tašką.

Tuo tarpu dėl antros vietos kovojanti Dortmundo „Borussia“ ekipa iškovojo sunkią, tačiau svarbią pergalę Štutgarte, nugalėjo vietos „Stuttgart“ ekipą 3:2.

Per pirmąsias 19-ą minučių šeimininkai susikrovė dviejų įvarčių persvarą, tačiau dar pirmame kėlinyje rezultatą išlygino Marco Reusas.

Antrame kėlinyje raudona kortelė buvo nubaustas šeimininkų žaidėjas, o teisėjo paskirtą 11 metrų baudinį realizavo tas pats M. Reusas.

„Borussia“ ekipai pavyko išnaudoti kiekybinį pranašumą - trečią savo įvartį pelnęs M. Reusas padovanojo komandai svarbią pergalę.

„Wolfsburg“ 2 - 1 Frankfurto „Eintracht“
11' [0 - 1] Stefan Aigner
69' [1 - 1] Ivica Olič
89' [2 - 1] Naldo

Lėverkuzeno „Bayer“ 1 - 1 „Braunschweig“
47' [0 - 1] Ken Reichel
53' [1 - 1] Stefan Kiessling (iš 11 metrų baudinio)

„VfB Stuttgart“ 2 - 3 Dortmundo „Borussia“
9' [1 - 0] Christian Gentner
19' [2 - 0] Martin Harnik
30' [2 - 1] Marco Reus
67' Georg Niedermaier („Stuttgart“) gavo raudoną kortelę
68' [2 - 2] Marco Reus (iš 11 metrų baudiio)
83' [2 - 3] Marco Reus

Miuncheno „Bayern“ 3 - 3 „Hoffenheim“
23' [0 - 1] Anthony Modeste
31' [1 - 1] Claudio Pizarro
34' [2 - 1] Xherdan Shaqiri
40' [3 - 1] Claudio Pizarro
44' [3 - 2] Sejad Salihovič
75' [3 - 3] Roberto Firmino

„Mainz 05“ 3 - 0 „Augsburg“
23' [1 - 0] Niko Bungert
38' [2 - 0] Marwin Hitz (į savus vartus)
83' [3 - 0] Johannes Geis

„Freiburg“ 3 - 2 „Nurnberg“
6' [0 - 1] Emanuel Pogatetz
23' [1 - 1] Pavel Krmas
45' [1 - 2] Josip Drmič (iš 11 metrų baudinio)
53' [2 - 2] Admir Mehmedi (iš 11 metrų baudinio)
65' [3 - 2] Felix Klaus