Tribūnuose susirinkę žiūrovai, tarp kurių buvo ir legendinis ekipos treneris seras Alexas Fergusonas, po poros valandų buvo patenkinti - jų mylima komanda 4:1 (1:1) nugalėjo varžovus.

Nors pirmieji mačo pradžioje į priekį po puikiai Ashley R. Westwoodo atlikto baudos smūgio įsiveržė „Aston Villa“ futbolininkai, 20-ą minutę galva įvartį pelnęs Wayne Rooney išlygino rezultatą.

Pačioje pirmo kėlinio pabaigoje varžovas pagriovė Juaną Mattą baudos aikštelėje, o teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį. Šį sėkmingai realizavo antrą mačo įvartį įmušęs W. Rooney.

Po ilgosios pertraukos „Man United“ padvigubino persvarą - po sumaišties baudos aikštelėje varžovų vartininką nuginklavo J. Matta.

Galutinį tašką šiose rungtynėse padėjo po keitimo aikštėje pasirodžiusių futbolininkų tandemas - po juvelyrinio Adnano Januzajaus perdavimo, kamuolį į vartus pasiuntė Javieras Hernandezas.

Rezultatas:

„Manchester United“ 4 - 1 „Aston Villa“
13' [0 - 1] Ashley R. Westwood
20' [1 - 1] Wayne Rooney
45' [2 - 1] Wayne Rooney (iš 11 metrų baudinio)
57' [3 - 1] Juan Mata
90' [4 - 1] Javier Hernandez

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)