Ši „Barcelona“ pergalė dar labiau padidino intrigą Ispanijos futbolo čempionate - į antrą vietą smuktelėjęs „Real“ dabar turi 70 taškų, o trečioje vietoje likusi „Barcelona“ - 69. Į pirmą vietą pakilo taip pat 70 taškų turintys Madrido „Atletico“ futbolininkai.

Pirmą įvartį šiame mače pelnė svečiai - 7-ą min. po Lionelio Messi perdavimo pasižymėjo Andresas Iniesta.

Kėlinio viduryje „Real“ ne tik išlygino rezultatą, bet jį ir persvėrė. 20 ir 24 minutėmis po Angelio Di Marios perdavimų du kartus pasižymėjo Karimas Benzema.

Visgi ilsėtis komandos išėjo esant lygiam rezultatui. 42 min. pusiausvyrą atstatė Katalonijos klubo lyderis L. Messi.

55 min. šeimininkus į priekį vėl išvedė Cristiano Ronaldo. Jį baudos aikštelėje pargriovė Dani Alvesas, o pats nukentėjusysis be problemų realizavo 11 m baudinį.

Madrido sirgaliai džiūgavo tik dešimt minučių. 63 min. į „Real“ vartus buvo paskirtas 11 m baudinys, o iš aikštės už paskutinės vilties pražangą buvo išvarytas gynėjas Sergio Ramosas. Rezultatą išlygino antrą įvartį šiame mače pelnęs L. Messi.

Argentinietis 84 min. dar vienu realizuotu 11 m baudiniu garantavo „Barsai“ pergalę ir intrigą Ispanijos čempionate. Dar vieną 11 m baudinį uždirbo A. Iniesta.

Pirmoje komandų dvikovoje Katalonijoje pergalę šventė šeimininkai „Barcelona“ futbolininkai, įveikę „Real“ komandą rezultatu 2:1.

Kur du pešasi, laimi trečias - dar prieš „El Clasico“ mačą į pirmą vietą pakilo šiame sezone dėl aukso Ispanijos čempionate taip pat kovojantis Madrido „Atletico“ klubas. Ankstesnėse sekmadienio rungtynėse „Atletico“ išvykoje rezultatu 2:0 įveikė Sevilijos „Real Betis“ komandą.

„Real Madrid“ 3-4 „Barcelona“

7' [0-1] Andres Iniesta
20' [1-1] Karim Benzema
24' [2-1] Karim Benzema
42' [2-2] Lionel Messi
55' [3-2] Cristiano Ronaldo
65' [3-3] Lionel Messi
84' [3-4] Lionel Messi

63' Sergio Ramos („Real“) parodyta raudona kortelė

Sevilijos „Real Betis“ 0–2 Madrido „Atletico“

56' Bryan Rodriguez („Betis“) parodyta raudona kortelė
58' [0–1] Gabi Fernandez
64' [0–2] Diego Costa

Pamplonos „Osasuna“ 1–2 „Sevilla“

27' [0–1] Jairo Samperio
45' [0–2] Carlos Bacca (iš 11 m baudinio)
90' [1–2] Javier Acuna

CF „Valencia“ 2-1 „Villarreal“

35' [1-0] Javi Fuego
44' [2-0] Javi Fuego
83' [2-1] Giovani dos Santos