Rungtynes aktyviau ir sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie pelnė du įvarčius per pirmą mačo pusvalandį.

19 min. „Southampton“ į priekį išvedė Jay'us Rodriguezas, o 28 min. Adamas Lallana rezultatą padvigubino.

Šeimininkų įvarčių sąskaitą 31 min. atidarė Christianas Eriksenas. Jis po tikslaus Roberto Soldado perdavimo pačioje antrojo kėlinio pradžioje rezultatą ir išlygino.

Nors pergalę galėjo išsivežti ir svečiai, iš stadiono laimingi skirstėsi šeimininkų gerbėjai. Jau per teisėjo pridėtą laiką tolimu smūgiu pergalę Londono klubui išplėšė Gylfis Sigurdssonas.

Paskutinėse turo rungtynėse sekmadienį vakare Birmingeme susitiko vietos „Aston Villa“ ir „Stoke City“ klubai. Svečiai iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 4:1.

„Tottenham“ 3-2 „Southampton“

19' [0-1] Jay Rodriguez
28' [0-2] Adam Lallana
31' [1-2] Christian Eriksen
46' [2-2] Christian Eriksen
90' [3-2] Gylfi Sigurdsson

„Aston Villa“ 1-4 „Stoke City“

5' [1-0] Christian Benteke
8' [1-1] Karim El Ahmadi
26' [1-2] Peter Crouch
42' [1-3] Steven Nzonzi
90' [1-4] Geoff Cameron