„Leeds United“ antradienį namuose 2:4 (0:1) pralaimėjo šeštojoje pozicijoje esantiems „Reading“ (55 tšk.) futbolininkams ir pratęsė nelaimėtų rungtynių seriją iki penkerių.

Lietuvis žaidė iki 60 minutės, kai jį aikštėje pakeitė pirmąjį įvartį į svečių vartus įmušęs Mattas Smithas (63 min.).

Antrąjį įvartį šeimininkams pelnė Rudolphas Austinas (64 min.).

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Garathas McCleary (25 min.), Roystonas Drente (47 min.), Nickas Blackmanas (48 min.) bei Halas Robsonas-Kanu (54 min.).

Lygoje pirmauja „Leicester City“ (77 tšk.) klubas, lenkiantis „Burnley“ (69 tšk.) ir „Derby County“ (62 taškai) futbolininkus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (43)