Prie lietuvių pergalės tiksliais smūgiais, antrajame kėlinyje, prisidėjo Deividas Kumeta ir Artur Skuratovič.

Lietuvos 18-mečių rinktinės treneris Vytautas Vaškūnas aikštėje išbandė visus 22 futbolininkus, pirmąjį kėlinį žaidė vienas vienuoliktukas, po pertraukos – kitas.

Kitose turnyro rungtynėse, latvių komandų dvikovoje – FK „Liepaja“ rezultatu 2:0 pranoko Rygos futbolo mokyklos auklėtinius.

Šiandien Lietuvos U-18 rinktinė išbandys jėgas su „Liepaja“ futbolininkais, o „Palanga“ rungtyniaus prieš „Šilutę“.

Lietuva U-18 2 - 1 „Palanga“

Įvarčiai: 51 min. Artur Skuratovič, 78 min. Deividas Kumeta (Lietuvos U-18); 56 min. Andrius Paulauskas („Palanga“)

Lietuvos U-18 rinktinė pirmajame kėlinyje: Edvinas Gertmonas, Aldas Korsakas, Martynas Zaleckis, Benas Spietinis, Laimonas Jurevičius, Ainas Bareikis, Donatas Šėgžda, Daniel Romanovskij, Erikas Vainoras, Edvinas Puzara, Ernestas Mickevičius.

Lietuvos U-18 rinktinė antrajame kėlinyje: Lukas Jurgėlas, Rimvydas Sadauskas, Lukas Konaverskis, Ignas Prieskenis, Klaidas Janonis, Artur Skuratovič, Aurimas Jurgelevičius, Deividas Kumeta, Lukas Šulskis, Lukas Pupšys, Robertas Visockas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)