Pirmasis rungtynių kėlinys aikštės šeimininkams tokio pažeminimo anaiptol nežadėjo. 17-ąją mačo minutę „Wolfsburg“ net išsiveržė į priekį - Miuncheno komandos vartininką Manuelį Neuerį įveikė Naldo.

26 min. Xherdanas Shaqiri rezultatą išlygino, o varžovų triuškinimą bavarai pradėjo antrajame kėlinyje. Vieną įvartį pelnė Franckas Ribery, po du kartus pasižymėjo Thomasas Mulleris ir Mario Mandžukičius.

Prieš savaitę Miuncheno komandai triuškinamu rezultatu 1:5 pralaimėjusi Gelzenkircheno „Schalke“ ekipa šįkart jau pati mindė varžovus. „Schalke“ namuose rezultatu 4:0 nugalėjo „Hoffenheim“ klubą. Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Klaasas-Janas Huntelaaras. Galėjo turėti ir keturis savo sąskaitoje, tačiau nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Galimybe pakilti į antrą poziciją nepasinaudojo Leverkuzeno „Bayer“ komanda, išvykoje lygiosiomis 1:1 sužaidusi su „Hannover“ ekipa. Svečius į priekį 28 minutę išvedė Gonzalo Castro, tačiau rezultatą po penkių minučių išlygino latvis Artiomas Rudnevs.

„Wolfsburg“ 1–6 „Bayern Munich“

17' [1–0] Naldo
26' [1–1] Xherdan Shaqiri
63' [1–2] Thomas Muller
66' [1–3] Mario Mandžukič
71' [1–4] Franck Ribery
78' [1–5] Thomas Muller
80' [1–6] Mario Mandžukič

„Schalke“ 4–0 „Hoffenheim“

6' [1–0] Klaas-Jan Huntelaar
28' [2–0] Klaas-Jan Huntelaar
31' Klaas-Jan Huntelaar („Schalke“) neįmušė 11 m baudinio
55' [3–0] Chinedu Obasi
79' [4–0] Klaas-Jan Huntelaar

„Hannover“ 1–1 „Bayer Leverkusen“

5' Szabolcs Huszti („Hannover“) neįmušė 11 m baudinio
28' [0–1] Gonzalo Castro
33' [1–1] Artjom Rudnevs

„Stuttgart“ 2–2 „Eintracht Braunschweig“

24' [0–1] Jan Hochscheidt
30' [1–1] Alexandru Maxim
35' [2–1] Martin Harnik
52' Christina Gentner („Stuttgart“) neįmušė 11 m baudinio
82' [2–2] Ermin Bičakčič

„Hamburger SV“ 1–1 „Eintracht Frankfurt“

29' [0–1] Alexander Medlung
72' [1–1] Hakan Calhanoglu (iš 11 m baudinio)

„Monchengladbach“ 1–2 „Ausgburg“

5' [1–0] Raffael
35' [1–1] Halil Altintop
81' [1–2] Tobias Werner

„Nurnberg“ 0-2 „Werder Bremen“

40' [0-1] Franco Di Santo
68' [0-2] Philipp Bargfrede