34-ą min. svečius į priekį išvedė gynėjas Philas Jonesas. Antrajame kėlinyje savo darbą jau atliko puolėjasi - kamuolį į vartus pasiuntė Wayne'as Rooney ir Danny'is Welbeckas.

Paskutinėse šeštadienio rungtynėse „Stamford Bridge“ stadione santykius aiškinosi dvi Londono komandos. Miesto derbyje susitiko „Chelsea“ ir „Tottenham Hotspur“ ekipos. Triuškinamą pergalę rezultatu 4:0 iškovojo šeimininkai „Chelsea“ futbolininkai.

Antglijos čempionato lyderiai pirmą įvartį pelnė antrojo kėlinio pradžioje, kai po Jano Vertongheno klaidos kamuolį į vartus pasiuntė Samuelis Eto'o.

Netrukus raudona kortelė buvo parodyta Younesui Kabouliui, o paskirtą 11 metrų baudinį realizavo Edenas Hazardas. Pačioje mačo pabaigoje palūžusią „Tottenham Hotsour“ komandą pribaigė du kartus pasižymėjęs po keitimo aikštėje pasirodęs puolėjas Demba Ba.

Po šios pergalės „Chelsea“ artimiausius persekiotojus jau lenkia septyniais taškais.

„West Bromwich Albion“ 0–3 „Manchester United“

34' [0–1] Phil Jones
65' [0–2] Wayne Rooney
82' [0–3] Danny Welbeck

„Chelsea“ 4-0 „Tottenham“

56' [1-0] Samuel Eto'o
59' Younes Kaboul („Tottenham“) parodyta raudona kortelė
60' [2-0] Eden Hazard (iš 11 m baudinio)
88' [3-0] Demba Ba
90' [4-0] Demba Ba

„Cardiff“ 3–1 „Fulham“

45' [1–0] Steven Caulker
59' [1–1] Lewis Holtby
67' [2–1] Steven Caulker
71' [3–1] Sascha Riether (į savus vartus)

„Crystal Palace“ 0–1 „Southampton“

37' [0–1] Jay Rodriguez

„Norwich“ 1–1 „Stoke“

56' [1–0] Bradley Johnson
73' [1–1] Jonathan Walters (iš 11 m baudinio)
78' Jonathan Walters („Stoke“) parodyta raudona kortelė