Du įvarčius nugalėtojams pelnė Shinji Okazaki (4 ir 17 min.), po vieną - Shinji Kagawa (7 min. iš 11 m baudinio) ir Masato Morishige (11 min.).

Dviem įvarčiais svečių gretose pasižymėjo Chrisas Woodas (39 bei 80 min.).

Japonų, kurie pirmieji iškovojo kelialapį į planetos pirmenybes Brazilijoje, varžovais C grupėje bus Kolumbijos, Graikijos ir Dramblio Kaulo Kranto ekipos.
Dmitrijus Kombarovas

Krasnodare vykusiame mače Rusijos futbolininkai 2:0 (2:0) pranoko Armėnijos nacionalinę komandą. 21 min. gražų įvartį kulnu pelnė Aleksandras Kokorinas, o 43 min. iš 11 metrų baudinio skirtumą padvigubino Dmitrijus Kombarovas.

Rusai pasaulio čempionatą pradės H grupėje, kurioje kovos Belgija, Pietų Korėja ir Alžyras.

Pergalių seriją pratęsė 2014 m. pasaulio čempionato šeimininkė Brazilijos rinktinė, kuri Johanesburgas net 5:0 (2:0) sutriuškino Pietų Afrikos Respubliką.

Nugalėtoju gretose „hat-trick'ą“ atliko Neymaras, pasižymėjęs 41, 46 ir 90 min.

Po įvartį pridėjo Oscaras (10 min.) ir Fernandinho (79 min.).

Oscaras, Neymaras ir Fredas

Tuo metu Larnakoje, Kipre, vykusiame mače Ukrainos futbolininkai 2:0 (1:0) nugalėjo JAV komandą. Ukrainiečiams po įvartį pelnė Andrejus Jarmolenka (12 min.) ir Marko Devičius (68 min.).

Štutgarte vykusioje dvikovoje Vokietijos komanda minimaliu rezultatu 1:0 (1:0) įveikė Čilės atstovus, o vienintelį įvartį šeimininkams po Mesuto Ozilo perdavimo įmušė Mario Goetze.

Pergalę tokiu pat rezultatu iškovojo ir Anglijos futbolininkai, kurie Londono „Wembley“ stadione po 82 min. Danielio Sturridge pelnyto įvarčio 1:0 (0:0) palaužė Danijos atstovus.

Tuo metu prancūzai Paryžiuje 2:0 (2:0) pranoko Nyderlandų nacionalinę komandą. Šeimininkų gretose po kartą pasižymėjo Karimas Benzema (32 min.) ir Blaise Matuidi (41 min.).

Pasaulio ir Europos čempionė Ispanija draugiškose rungtynėse 1:0 (0:0) nugalėjo Italiją. Vienintelį ir pergalingą įvartį 63-ią minutę pelnė Pedro Rodriguezas.

Ispanija 1 - 0 Italija

63' Pedro Rodriguez [1 - 0]

Tuo metu Portugaliją net 5:1 (1:1) sutriuškino Kamerūną. Du įvarčius pelnė Cristiano Ronaldo, po vieną įmušė Raulis Meirelesas, Fabio Coentrao ir Edinho. Afrikietis Vincentas Aboubakaras pirmo kėlinio pabaigoje buvo išlyginęs skirtumą.

Portugalija 5 - 1 Kamerūnas

21' Cristiano Ronaldo [1 - 0]
43' Vincent Aboubakar [1 - 1]
66' Raul Meireles [2 - 1]
67' Fabio Coentrao [3 - 1]
77' Edinho [4 - 1]
83' Cristiano Ronaldo [5 - 1]