To užteko, kad „Lokomotyvas“ trimis taškais aplenktų daugkartinius šalies čempionus ir pirmą kartą klubo istorijoje iškovotų aukso medalius. Pernai Radviliškio futbolininkai tenkinosi bronza. Šiemet trečiąją vietą iškovojo Alytaus „Auskos“ komanda, kuri paskutinėse rungtynėse nesuklupo.

„Lokomotyvui“ prieš paskutinį turą iki aukso medalių trūko vienintelio taško. Radviliškio komandą Mastaičiuose vykusiose rungtynėse su „Inkaru“ jau rungtynių pradžioje į priekį išvedė Justas Gulbinas. Antrojo kėlinio viduryje abi komandos per kelias minutes apsikeitė įvarčiais, o į priekį išsiveržė „Inkaras“.

Nervingoje dvikovos pabaigoje „Lokomotyvas“ rezultatą išlygino, tačiau likus žaisti dvi minutes po rikošeto įvartis krito „Inkaro“ naudai. Kauniečiai nugalėjo 4:3, tačiau kaip ir „Lokomotyvas“ turėjo laukti kitų dvikovų rezultatų.

Kauno sporto halėje vienas lygos autsaiderių LSU-FRK „Atletas“ priemė nugalėtojų titulą ginančią „Celsį-Nautarą“. Pastarajai pergalė būtų leidusi žaisti papildomas rungtynes. „Atletas“ po pirmo kėlinio pirmavo trimis įvarčiais, likus žaisti kelias minutes “Celsis-Nautara” sumažino atsilikimą, bet rungtynių pabaigoje rizikavo,
praleido du įvarčius ir patyrė nesėkmę rezultatu 6:8.

Paskutinėse sezono rungtynėse „Auska“ namuose 2:1 privertė pasiduoti Vilniaus „Bekentą“ ir iškovojo bronzą. Vilniečiai pirmieji įmušė įvartį, bet pirmavo tik minutę, o pergalingu dzūkams tapo Kęstučio Miglino įvartis 14 minutę.

Septintąją vietą užėmė Kaišiadorių „Savingė“, kuri paskutinėse rungtynėse 13:4 sutriuškino Panevėžio „Baltiją“ ir aplenkė „Atletą“ dėl geresnio įvarčių santykio. Net penkis kartus pasižymėjo Mindaugas Žigutis.

Salės futbolo A lygos 14 turo rezultatai:

Kauno “Inkaras” – Radviliškio “Lokomotyvas” 4:3 (0:1)

Kauno LSU-FRK „Atletas” - Kauno „Celsis-Nautara” 8:5 (4:1)

„Savingė" (Kaišiadorys) - „Baltija" (Panevėžys) 13:4 (4:1)

„Auska" (Alytus) - „Bekentas" (Vilnius) 2:1 (2:1)

Lietuvos salės futbolo A lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):