Pirmąjį kėlinį aktyviau pradėjo „Zaglebie“ klubo futbolininkai, tačiau žalgiriečiams greitai pavyko išlyginti žaidimą. Didžiąją kėlinio dalį kova virė aikštės viduryje, po to pradėjo dominuoti lenkai.

Lubino klube aktyvumu išsiskyrė puolėjas Arkadiuszas Piechas, kuris galėjo pasižymėti bent kelis kartus. 25 minutę iš baudos aikštelės vidurio A. Piecho smūgiuotas kamuolys praskriejo virš vartų. 35 minutę jo stiprų šūvį atrėmė Armantas Vitkauskas.

44 minutę „Žalgirį“ nuo įvarčio išgelbėjo virpstas ir kamuolį kelis kartus atmušęs sostinės ekipos vartų sargas.

Antrajame kėlinyje Lietuvos čempionai pradėjo žaisti aktyviau, nors iniciatyva vis dar priklausė lenkams. 48 minutę galėjo pasižymėti Barstoszas Rymianiakas. Nuo baudos aikštelės jo smūgiuotas kamuolys praskriejo virš vartų.

60 minutę „Žalgirį“ išgelbėjo po keitimo pasirodęs vartininkas Lukas Lidakevičius. Jis atmušė į kairįjį vartų kampą skriejantį kamuolį. Kėlinio viduryje sostinės ekipai pavyko perimti iniciatyvą, ir ji pradėjo dominuoti aikštėje.

Pirmąją kiek realesnę progą turėjo Aldas Korsakas. Po perdavimo iš kairiojo krašto jis pašokęs smūgiavo į vartus, tačiau kamuolį nesunkiai sugavo Lenkijos ekipos vartininkas. Vilniečių gretose aktyvumu išsiskyrė po keitimo pasirodęs Serge Nyuiadzis bei puolėjo pozicijoje nuo antrojo kėlinio rungtyniavęs „Žalgirio“ naujokas Kristis Andreou.

66 minutę po legionieriaus iš Prancūzijos perdavimo iš kairiojo krašto kiprietis smūgiavo šalia virpsto. 75 minutę pavojingą baudos smūgį atliko Paulius Janušauskas. Jo šūvis buvo per stiprus, ir kamuolys nuskriejo virš vartų.

82 minutę Lietuvos čempionams vis dėlto pavyko pralaužti Lubino „Zaglebie“ gynybą: po kampinio iš dešiniojo krašto K.Andreou suskubo prie kamuolio ir šovė į vartus. Kamuolys atsimušė nuo žemės, o neseniai aikštėje pasirodęs jaunasis E. Baniulis iš kelių metrų galva jį nukreipė į vartus – 1:0.

Įmušę įvartį žalgiriečiai rengdavo kontratakas. Paskutinę rungtynių minutę jie apsigynė po lenkų baudos smūgio iš kairiojo krašto ir laimėjo antrąsias draugiškas rungtynes Kipre.

Rungtynės:

Lubino „Zaglebie“ 0 – 1 Vilniaus „Žalgiris“
82' [0 – 1] Edvinas Baniulis

„Žalgiris“: A. Vitkauskas (46' L. Lidakevičius), A. Jedigaryan (73' E. Baniulis), G. Freidgeimas (82' R. Simanavičius), M. Fridrikas (46' A. Jankauskas), A. Švrljuga, A. Žulpa (82' M. Krasnovskis), P. Janušauskas, K. Andreou (86' D. Romanovskis), R. Radavičius (71' K.Strolys), R. Leliūga (46' A. Korsakas), A. Velička (46' S. Nyuiadzis)