Pagerbiant geriausius 2013 metų sportininkus dalyvavo Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Kęstutis Ąžuolas ir administracijos direktoriaus pavaduotoja Aira Visockaitė.
Pasak renginį vedusio Liudo Ramanausko, laimėjimų tiek daug, kad į jie dešimtuką netelpa.
Geriausi Alytaus sportininkai (vietos nebuvo skirstomos arba reitinguojamos):
Mantas Auruškevičius – plaukimas, treneris Kęstutis Margevičius;
Rytis Cipkus – rankinis, treneris Jonas Jonuška;
Karolis Girulis – šaudymo sportas, treneris Česlovas Pavilonis;
Mantas Miškauskas – sportiniai šokiai, treneriai Lilija ir Kęstutis Bernatavičiai;
Rokas Nenartavičius – dziudo, treneriai Zenius Vencevičius ir Dainius Cimbolas;
Rytis Sakalauskas – lengvoji atletika, treneris Vytautas Šmidtas;
Sandra Paužaitė – orientavimosi sportas, treneris Antanas Paužas;
Ainis Vencevičius – dziudo, treneriai Zenius Vencevičius ir Dainius Cimbolas;
Lina Zajančkauskienė – šaudymo sportas, treneriai Asta Brusokienė ir Juozas Budrys.
Geriausia 2013 metų Alytaus miesto sportininke išrinkta ėjikė Brigita Virbalytė-Dimšienė (treneris Kastytis Pavilonis). Šiuo metu Brigita ir jos treneris K. Pavilonis yra Izraelyje ir treniruojasi trijų savaičių sporto stovykloje.
Už aukštus sportinius laimėjimus apdovanoti šie sportininkai:
Lorenas Ažukas – dziudo, treneriai Zenius Vencevičius ir Dainius Cimbolas;
Erika Baranauskaitė – baidarių ir kanojų irklavimas, treneris Arvydas Atmanavičius;
Giedrius Biconas – šaudymo sportas, trenerė Asta Brusokienė;
Jūratė Česynaitė – šaudymo sportas, treneris Česlovas Pavilonis;
Donatas Dundzys – lengvoji atletika, treneris Jonas Baltrušaitis;
Loreta Kančytė – lengvoji atletika, treneris Arūnas Klebauskas;
Donatas Nedzinskas – sambo (šiuo metu treniruojasi Vilniuje);
Donatas Stulgys – orientavimosi sportas, treneris Antanas Paužas;
Gintautas Adamkevičius – rankinis, treneris Jonas Jonuška.
Mero padėkos už profesinę patirtį, sportininkų ruošimą, pasiektas sporto pergales įteiktos Alytaus miesto geriausius sportininkus paruošusiems treneriams.
Geriausi treneriai:
Kastyčiui Paviloniui, lengvoji atletika;
Kęstučiui Margevičiui, plaukimas;
Jonui Jonuškai, rankinis;
Česlovui Paviloniui, šaudymas;
Lilijai ir Kęstučiui Bernatavičiams, sportiniai šokiai;
Zeniui Vencevičiui, dziudo;
Dainiui Cimbolui, dziudo;
Vytautui Šmidtui, lengvoji atletika;
Antanui Paužui, orientavimosi sportas;
Astai Brusokienei, šaudymas;
Juozui Budriui, šaudymas;
Arvydui Atmanavičiui, baidarių ir kanojų irklavimas;
Jonui Baltrušaičiui, lengvoji atletika;
Artūrui Klebauskui, lengvoji atletika.