47 taškus surinkę Mančesterio futbolininkai tašku aplenkė šeštadienį į pirmą vietą pakilusią Londono „Chelsea“ komandą. Pirmadienį lyderio poziciją bandys susigrąžinti prieš šį turą pirmavęs Londono „Arsenal“ klubas. „Kanonieriai“ turo rungtynes išvykoje žais su Birmingemo „Aston Villa“ ekipa.

Rungtynes aktyviau pradėjo šeimininkai, tačiau pirmą įvartį pelnė svečiai. Jau 8 min. pirmą progą išnaudojo kamuolį į vartus pasiuntęs Edinas Džeko.

Pirmam kėliniui artėjant prie pabaigos Cheikhas Tiote fantastišku tolimu smūgiu pasiuntė kamuolį į „Manchester City“ vartus, tačiau įvartis nebuvo užskaitytas. Teisėjai užfiksavo nuošalę netoli vartininko Joe Harto buvusiems „Newcastle United“ futbolininkams.

Antrajame kėlinyje po šiurkščios varžovo pražangos traumą patyrė ir iš aikštės buvo išneštas Mančesterio klubo saugas iš Prancūzijos Samiras Nasri.

„Newcastle United“ ekipa bandė surengti varžovų vartų šturmą, tačiau „Manchester City“ atsilaikė ir teisėjo pridėto laiko pabaigoje (95 min.) pelnė dar vieną įvartį - pasižymėjo vienas prieš vartininką iššokęs Alvaro Negredo.

Kitose sekmadienio rungtynėse „Liverpool“ komanda išvykoje rezultatu 5:3 nugalėjo „Stoje City“ ekipą. Du kartus šiame mače pasižymėjo „Liverpool“ puolimo lyderis, rezultatyviausias Anglijos čempionato žaidėjas Luisas Suarezas.

„Newcastle United“ 0–2 „Manchester City“

8' [0–1] Edin Džeko
90' [0–2] Alvaro Negredo

„Stoke“ 3-5 „Liverpool“

5' [0-1] Ryan Shawcross (į savus vartus)
32' [0-2] Luis Suarez
39' [1-2] Peter Crouch
45' [2-2] Charlie Adam
53' [2-3] Steven Gerrard (iš 11 m. baudinio)
71' [2-4] Luis Suarez
85' [3-4] Jonathan Walters
87' [3-5] Daniel Sturridge