Abu įvarčius šeimininkams antrajame kėlinyje pelnė saugas iš Belgijos Driesas Mertensas – 54 ir 63 minutėmis.

Rafaelio Benitezo auklėtiniai po šios pergalės savo sąskaitoje turi 39 taškus, AS „Roma“ – 41-ą, o lyderis Turino „Juventus“ – 49-is.

Pirmadienis ne mažiau įsimintinas buvo ir AC „Milan“ saugui Kaka. Brazilas, atstovaudamas Milano komandai, pelnė jau 100-tąjį ir 101-ą įvarčius ir atvedė saviškius į pergalę 3:0 (1:0) prieš Bergamo „Atalantą“.

Tiesa, AC „Milan“ gretose dar nedebiutavo naujasis ekipos pirkinys – saugas Keisuke Honda, kuris susitikimą stebėjo iš tribūnų.

Rungtynės:

„Napoli“ 2 – 0 Genujos „Sampdoria“
54' [1 – 0] Dries Mertens
63' [2 – 0] Dries Mertens

„Parma“ 3 – 1 „Torino“
21' [0 – 1] Ciro Immobile
34' [1 – 1] Marco Marchionni
45' [2 – 1] Alessandro Lucarelli
70' [3 – 1] Amauri

„Udinese“ 1 – 3 „Verona“
8' [0 – 1] Luca Toni
39' [0 – 2] Luca Toni
43' [1 – 2] Roberto Pereyra
70' [1 – 3] Juan Manuel Iturbe

AC „Milan“ 3 – 0 Bergamo „Atalanta“
35' [1 – 0] Kaka
65' [2 – 0] Kaka
67' [3 – 0] Bryan Cristante

„Catania“ 2 – 0 „Bologna“
23' [1 – 0] Gonzalo Bergessio
66' [2 – 0] Francesco Lodi (11 m.)

„Genoa“ 2 – 0 „Sassuolo“
28' [1 – 0] Alberto Gilardino (11 m.)
45' [2 – 0] Andrea Bertolacci

88' Alberto Gilardino („Genoa“) nerealizavo 11 m baudinio

Romos „Lazio“ 1 – 0 Milano „Inter“
81' [1 – 0] Miroslav Klose