Šeimininkai du kartus pirmavo, tačiau neatsilaikė. 86 min. pergalingą įvartį „Monaco“ klubui pelnė Yannickas Ferreira-Carrasco.

Vargo kovoje dėl patekimo į kitą etapą neturėjo „Lyon“ ekipa. „Lyon“ futbolininkai svečiuose 6:1 sutriuškino „La Suze“ komandą.

„Marseille“ k;lubas namuose tik po pratęsimo rezultatu 2:0 laimėjo prieš „Reims“ komandą, o abu įvarčius pelnė Andre-Pierre'as Gignacas
94-ą ir 115-ą minutėmis.

Du mačai dėl stipraus lietaus buvo atidėti - santykius vėliau išsiaiškins „Brest“ – PSG ir „Cannes“ – „Saint-Etienne“ komandos.

„Vannes“ 2–3 „Monaco“

2' [1–0] Heindrick Cakin
3' [1–1] Radamel Falcao
35' [2–1] Yannick Aguemon
42' [2–2] James Rodriguez
86' [2–3] Yannick Ferreira-Carrasco

„La Suze“ 1–6 „Lyon“

5' [0–1] Bafetimbi Gomis
41' [1–1] Pichot (iš 11 m baudinio)
42' [1–2] Clement Grenier
56' [1–3] Bafetimbi Gomis
58' [1–4] Alexandre Lacazette
66' [1–5] Steed Malbranque
81' [1–6] Alexandre Lacazette

„Amiens“ 1–3 „Lille“

6' [1–0] Benaries
23' [1–1] Salomon Kalou
57' [1–2] Salomon Kalou
66' [1–3] Sylvio Ronny Rodelin

„Rodez“ 0–2 „Montpellier“

10' [0–1] Teddy Mezague
65' [0–2] Mbaye Niang (iš 11 m baudinio)

„Raon L Etape“ 1–2 „Bordeaux“

14' [0–1] Henri Saivet (iš 11 m baudinio)
68' [1–1] Patin
86' [1–2] David Bellion

„Nantes“ 0–2 „Nice“

7' [0–1] Didier Digard
88' [0–2] Christian Bruls

„Bastia“ 1–0 „Evian Thonon Gaillard“

20' [1–0] Florian Raspentino

„Quimperle“ 1–2 „Ajaccio“

17' [1–0] Le Gall
29' [1–1] Ricardo Faty
59' [1–2] Eduardo

„Bourg-Peronnas“ 0–2 „Guingamp“

10' [0–1] Claudio Beauvue
30' [0–2] Mustapha Yatabare

„Amand“ 1–1 „Croix“

35' [1–0] Rjillo
47' [1–1] Lorthiois
(po 11 m baudinių serijos - 2-4)

„La Cayolle“ 0–2 „Balagne Ile Rousse“

88' [0–1] Menozzi
89' [0–2] Santelli

„Sete“ 2–0 „Carquefou“

22' [1–0] Lionel Gelly
48' [2–0] Christophe Rouve

„Marquois“ 2–6 „Auxerre“

3' [0–1] Julien Viale
7' [0–2] Adama Coulibaly
8' [0–3] Paul-Georges Ntep De Madiba
18' [1–3] Hermann Despres (iš 11 m baudinio)
21' [2–3] Remy Fatras
58' [2–4] Axel N'Gando
90' [2–5] Lynel Kitambala
90' [2–6] Frederic Sammaritano

„Marseille“ 2–0 „Reims“, po pratęsimo

94' [1-0] Andre-Pierre Gignac
115' [2-0] Andre-Pierre Gignac