Mačą puikiai pradėjo šeimininkai, kurie jau 13 min. po Jameso Chesterio ir Davido Meylerio įvarčių pirmavo 2:0. Tačiau netrukus rezultatą sušvelnino Chrisas Smallingas, o Wayne'as Rooney puikiu tolimu šūviu į viršutinį vartų kampą jį ir išlygino.

Mačo baigtis buvo nulemta 72 min., kai pirmą „Hull City“ įvartį pelnęs Jamesas Chesteris galva tiesiog „įkalė“ kamuolį į savus vartus.

Rungtynių pabaigoje „Hull City“ surengė „Manchester United“ vartų šturmą, tačiau išlyginti rezultato šeimininkams nepavyko. Mačą Mančesterio komanda baigė nepilnos sudėties - paskutinę minutę už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo išvytas Antonio Valencia.

Nelengvai mačas klostėsi ir nesenai prarastą pirmą vietą susigrąžinusiam Londono „Arsenal“ klubui. „Kanonieriai“ svečiuose rezultatu 3:1 nugalėjo „West Ham United“ futbolininkus ir įsirašė tris taškus po trijų iš eilės nelaimėtų rungtynių.

Tačiau kaip ir „Manchester United“ komandai, „Arsenal“ ekipai reikėjo vytis varžovus. Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkus į priekį išvedė Carltonas Cole'as.

Varžovų vartus užgulusį „Arsenal“ klubą išgelbėjo Theo Walcottas, per tris minutes du kartus pasiuntęs kamuolį į vartus (68 ir 71 min.). Pergalę vėliau įtvirtino po keitimo aikštėje pasirodęs Lukasas Podolskis. Traumą patyrusį Aaroną Ramsey puikiai pakeitęs vokietis atliko ir rezultatyvų perdavimą.

Pergalę namuose kukliu rezultatu 1:0 iškogvojo Londono „Chelsea“ komanda. „Chelsea“ palaužė „Swansea City“ ekipą, o pergalingą įvartį 29 min. pelnė Edenas Hazardas.

Paskutinėse ir didžiausią intrigą kėlusiose rungtynėse susitiko „Manchester City“ ir „Liverpool“ komandos. Mančesterio klubas įveikė varžovus rezultatu 2:1 ir pakilo į antrą vietą bei tik tašku atsilieka nuo pirmaujančios „Arsenal“ ekipos. Tuo tarpu prieš ketvirtadienio rungtynes pirmą vietą užėmę „Liverpool“ futbolininkai smuktelėjo į ketvirtą poziciją.

Liverpulio futbolininkai įvartį pelnė pirmieji - 24 min. pasižymėjo Philippe'as Coutinho. Tačiau dar iki pertraukos šeimininkai rezultatą persvėrė. 31 min. įvartį pelnė Vincentas Kompany, 45 min. tolimu smūgiu pasižymėjo Alvaro Negredo.

„Hull“ 2-3 „Manchester United“

4' [1-0] James Chester
13' [2-0] David Meyler
19' [2-1] Chris Smalling
26' [2-2] Wayne Rooney
66' [2-3] James Chester (į savus vartus)

„West Ham“ 1-3 „Arsenal“

47' [1-0] Carlton Cole
68' [1-1] Theo Walcott
71' [1-2] Theo Walcott
79' [1-3] Lukas Podolski

„Chelsea“ 1-0 „Swansea“

29' [1-0] Eden Hazard

„Newcastle United“ 5-1 „Stoke“

29' [0-1] Oussama Assaidi
40' Glenn Whelan „Stoke“ (pašalintas iš aikštės)
43' Marc Wilson „Stoke“ (pašalintas iš aikštės)
43' Loic Remy („Newcastle United“) neįmušė 11 m baudinio
44' [1-1] Loic Remy
48' [2-1] Yoan Gouffran
56' [3-1] Loic Remy
66' [4-1] Yohan Cabaye
80' [5-1] Papiss Cisse (iš 11 m baudinio)

„Everton“ 0-1 „Sunderland“

23' Tim Howard („Everton“) pašalintas iš aikštės
25' [0-1] Sung-Yueng Ki (iš 11 m baudinio)

„Tottenham“ 1-1 „West Bromwich Albion“

36' [1-0] Christian Eriksen
38' [1-1] Jonas Olsson

„Norwich“ 1-2 „Fulham“

13' [1-0] Gary Hooper
33' [1-1] Pajtim Kasami
87' [1-2] Scott Parker

„Cardiff“ 0-3 „Southampton“

14' [0-1] Jay Rodriguez
20' [0-2] Jay Rodriguez
27' [0-3] Rickie Lambert

„Aston Villa“ 0-1 „Crystal Palace“

90' [0-1] Dwight Gayle

„Manchester City“ 2-1 „Liverpool“

24' [0-1] Philippe Coutinho
31' [1-1] Vincent Kompany
45' [2-1] Alvaro Negredo