Įvarčiai šiose rungtynėse pasipylė nuo pat pirmųjų minučių. 5-ą minutę šeimininkai išsiveržė į priekį, tačiau svečiai netrukus ne tik išlygino rezultatą, bet ir jį pervėrė savo naudai.

Pusiausvyrą netrukus atstatė antrą kartą pasižymėjęs Borja Valero, o prieš pat pertrauką trečią „Fiorentina“ klubo įvartį pelnė Juanas Vargasas.

Antrame kėlinyje Giuseppe Rossi iš 11 metrų baudinio įtvirtino komandos persvarą, o svečiai liko mažumoje. Kiekybinį deficitą turėję „Verona“ futbolininkai per likusį laiką sugebėjo tik sušvelninti skirtumą.

Kitose rungtynėse „Napoli“ futbolininkai Romoje įveikė „Lazio“ komandą rezultatu 4:2 (1:1).

Pirmą varžybų įvartį pelnė svečių komandos puolėjas iš Argentinos Gonzalo Higuainas. Tačiau persvara „Napoli“ futbolininkai džiaugėsi vos minutę, kuomet kamuolį į savus vartus pasiuntė Valonas Behrami. Komandos ilsėtis į rūbines išėjo esant lygiam rezultatui.

Po pertraukos antrą savo įvartį pelnė G. Higuaino, kartą pasižymėjo Goranas Pandevas ir jau atrodė, kad svečiai iškovos lengvą pergalę, tačiau 88-ą minutę „Lazio“ komandos žaidėjo Balde Diao Keita pelnytas atkūrė intrigą. Vis dėl to ją netrukus užgesino ir tašką rungtynėse padėjo Jose Maria Callejonas.

Fiorentina 4 - 3 Verona
5' [1 - 0] Borja Valero
6' [1 - 1] Romulo
13' [1 - 2] Juan Manuel Iturbe
14' [2 - 2] Borja Valero
43' [3 - 2] Juan Vargas
54' [4 - 2] Giuseppe Rossi (iš 11 metrų baudinio)
72' [4 - 3] Jorginho

53' Bosko Jankovic (Verona) gavo raudoną kortelę

Lazio 2 - 4 SSC Napoli
24' [0 - 1] Gonzalo Higuain
25' [1 - 1] Valon Behrami
50' [1 - 2] Goran Pandev
72' [1 - 3] Gonzalo Higuain
88' [2 - 3] Balde Diao Keita
90' [2 - 4] Jose Maria Callejon