Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Peras-Emerickas Aubameyangas, Nuri Sahinas ir Jakubas Blaszczykowskis. Vienintelį kartą šeimininkų gretose pasižymėjo Maxas Meyeris. Kevinas-Prince'as Boatengas 30-ą minutę nerealizavo 11 metrų baudinio.

Kitose rungtynėse Miuncheno „Bayern“ rezultatu 3:2 nugalėjo Belyno „Hertha“. Pirmieji kiek netikėtai įsiveržė „Hertha“ futbolininkai, tačiau kiek vėliau įvarčius bavarų gretose pelnė Mario Gotze bei Mario Mandžukičius. Vėliau rezultatą sušvelnino Anis Ben-Hatira.

„Schalke“ 1–3 „Borussia“

14' [0–1] Pierre-Emerick Aubameyang
30' Kevin-Prince Boateng („Schalke“) – nerealizavo 11 m. baudinio
51' [0–2] Nuri Sahin
63' [1–2] Max Meyer
74' [1–3] Jakub Blaszczykowski

„Bayern“ 3–2 „Hertha“

4' [0–1] Adrian Ramos
30' [1–1] Mario Mandžukič
51' [2–1] Mario Mandžukič
54' [3–1] Mario Gotze
58' [3–2] Anis Ben-Hatira

„Mainz“ 2–0 „Braunschweig“

8' [1–0] Shinji Okazaki
68' [2–0] Shinji Okazaki

„Hannover“ 1–4 „Hoffenheim“

10' [0–1] Sejad Salihovič (iš 11 m. baudinio)
12' Mame Biram Diouf („Hannover“) parodyta raudona kortelė
18' [0–2] Kai Herdling
57' [1–2] Salif Sane
62' [1–3] Roberto Firmino
64' [1–4] Roberto Firmino
64' Marcelo („Hannover“) parodyta raudona kortelė

„Bayer Leverkusen“ 2–1 „Augsburg“

24' [0–1] Andre Hahn
34' [1–1] Simon Rolfes
83' [2–1] Emre Can

„Wolfsburg“ 3–0 „Werder Bremen“

8' [1–0] Maximilian Arnold
72' [2–0] Ivica Olič
89' [3–0] Ivan Perišič