Šeimininkus į priekį 23-ią minutę į priekį išvedė puikų smūgį atlikęs Yohanas Cabaye. Tiesa, prieš pirmo kėlinio pabaigą svečiams iš Liverpulio ne tik pavyko išlyginti rezultatą, bet ir įgyti kiekybinę persvarą.

Į baudos aikštelę įsiveržusį Luisą Suarezą už peties truktelėjo Mapou Yanga-Mbiwa. Vaidybiniais sugebėjimais pasinaudojęs urugvajietis krito, uždirbo vienuolikos metrų baudinį ir raudoną kortelę „Newcastle“ žaidėjui.

11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Stevenas Gerrardas. Tai buvo 100-asis S. Gerrardo karjeros įvartis „Premier“ lygoje.

Nepaisant visko, antrame kėlinyje pirmieji vėl pasižymėjo šeimininkai. Tačiau „Liverpool“ futbolininkai netruko išlyginti rezultatą. Čia vėl sužibėjo L. Suarezas - jis atliko rezultatyvų perdavimą.

„Raudonieji“ padidino apsukas puolime, tačiau susikurtų progų neišnaudojo. Prieš pat teisėjo švilpuką, skelbiantį rungtynių pabaigą, „Newcastle“ vartininkas atrėmė pavojingą L. Suarezo smūgį ir rungtynės baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Visi rezultatai:

Newcastle United 2 - 2 Liverpool
23' [1 - 0] Yohan Cabaye
42' [1 - 1] Steven Gerrard (iš 11 metrų baudinio)
56' [2 - 1] Paul Dummett
72' [2 - 2] Daniel Sturridge

41' Mapou Yanga-Mbiwa (Newcastle) raudona kortelė

Swansea 4 - 0 Sunderland
57' [1 - 0] Phillip Bardsley (į savus vartus)
58' [2 - 0] Jonathan De Guzman
64' [3 - 0] Bony Wilfried (iš 11 metrų baudinio)
80' [4 - 0] Chico

Stoke 0 - 0 West Bromwich Albion

Manchester United 1 – 1 Southampton
26‘ [1 – 0] Robin van Persie
89‘ [1 – 1] Dejan Lovren

Everton 2 - 1 Hull
8' [1 - 0] Kevin Mirallas
30' [1 - 1] Yannick Sagbo
57' [2 - 1] Steven Pienaar

Chelsea 4 - 1 Cardiff
10' [0 - 1] Jordon Mutch
33' [1 - 1] Eden Hazard
66' [2 - 1] Samuel Eto´o
78' [3 - 1] Oscar
83' [4 - 1] Eden Hazard

Arsenal 4 - 1 Norwich
18' [1 - 0] Jack Wilshere
58' [2 - 0] Mesut Ozil
83' [3 - 0] Aaron Ramsey
88' [4 - 0] Mesut Ozil

West Ham 1 - 3 Manchester City
16' [0 - 1] Sergio Aguero
51' [0 - 2] Sergio Aguero
58' [1 - 2] Ricardo Vaz Te
80' [1 - 3] David Silva