Devintą pergalę pirmenybėse iškovojo bei iš tryliktosios vietos į dvyliktąją dvidešimties komandų turnyre pakilo Tomo Danilevičiaus "Livorno" (35 tšk.) klubas, svečiuose 3:2 (0:1) įveikęs aštuonioliktojoje pozicijoje tebesančią "Brescia" (26 tšk.) ekipą su Mariumi Stankevičiumi.

Visas rungtynes žaidęs T.Danilevičius 29-ą minutę buvo įspėtas, o 85-ą minutę įmušė įvartį į šeimininkų vartus.

Likusius įvarčius svečiams pelnė Alessandro Doga (51 min.) bei Igoris Protti (66 min.).

"Brescia" gretose abusyk pasižymėjo Andrea Caracciolo (16 ir 89 min. iš 11 m baudinių).

Beje, aikštės šeimininkai rungtynes baigė nepilnos sudėties - iš aikštės buvo pašalintas Luigi Di Biagio (70 min.).

"Cagliari" - "AS Roma" 3:0 (2:0)
Įvarčiai - Gianfranco Zola (24 min.), Mauro Esposito (41 min.) ir David Suazo (48 min.).

"AC Milan" - "Sampdoria" 1:0 (0:0)
Įvartis - Kaka (65 min.).

"Palermo" - "Udinese" 1:5 (0:3)
"Palermo" - Mario Santana (70 min.);
"Udinese" - David Di Michele (29, 36 ir 54 min.) Sulley Muntari (45+2 min.), Vincenzo Iaquinta (83 min.).

"Reggina" - "Messina" 0:2 (0:2)
Įvarčiai - Filippo Cristante (13 min.), Gaetano D`agostino (40 min.).

Vėliausiai sekmadienį pasibaigusiame mače "Juventus" svečiuose 1:0 (0:0) nugalėjo septynioliktą poziciją užimančius Veronos "Chievo" (28 tšk.) futbolininkus.

Pergalingą įvartį svečiams 87-ą minutę pelnė Rubenas Olivera (87 min.).

Mače, kurį stebėjo beveik 25 tūkst. žiūrovų, iš aikštės buvo pašalinti Alessandro Potenza ("Chievo", 88 min.) bei įvarčio autorius R.Olivera (88 min.).

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):