Stavangeryje tradicinio „Open“ turnyro kultūrizmo kategorijos nugalėtoja tapo Elena Stasiukynienė. Trečiąją vietą iškovojo klasikinio kultūrizmo atstovas Marius Arlauskas (abu – Marijampolės „Tauras“). Turnyre rungtyniavo per 200 atletų iš aštuonių šalių.

Rygoje vykusių Latvijos atvirosios taurės „Rigas Perle“ varžybų laureatėmis tapo Laura Klimavičienė (bikinio ūgio kategorija iki 168 cm, „Tauras“), Sandra Syčiova (per 168 cm, Jurbarko „Progresas“), Viktorija Petraitytė (kūno fitnesas, Šiaulių „Saulininkas“) ir kultūrizmo kategorijos nugalėtojas Antonas Zajančkovskis (Vilnius). Rygoje dalyvavo sportininkai iš penkių valstybių.

Artimiausi kultūristų startai - spalio 12 d. Grgiškėse vyksiančios Vilniaus atvirosiose taurės varžybos, Tarptautinis sporto festivalis Vilniuje spalio 19 d. ir Lietuvos atvirosios taurės turnyras Tauragėje spalio 20 d.

Taip pat spalį Lietuvos atletai dalyvaus ir keliose užsienyje vyksiančiose varžybose, tarp kurių didžiausią prestižą turi „Arnold Classic Europe“ turnyras Ispanijos sostinėje Madride.