7-to turo rungtynėse „Widzew“ namie su Belsko Bialos „Podbeskidze“ sužaidė lygiosiomis, 1:1. Svečiai pirmavo po Rudolfo Urbano įvarčio 54 min, bet po 3 min. rezultatą smūgiu galva išlygino P. Leimonas. 8 taškus per 7 turus surinkęs „Widzew“ Lenkijoje užima 7 vietą.

Mindaugas Kalonas tapo rezultatyviausiu Azerbaidžano lygos žaidėju. Jo sąskaitoje – 4 įvarčiai per 6 rungtynes. Savaitgalį rungtynėse su Lankoranės „Chazar“ M. Kalonas jau 8 minutę išvedė „Baki“ į priekį. Bet po to „Baki“ praleido du įvarčius ir pralaimėjo 1:2. 9 taškus turinti „Baki“ komanda lygoje užima 6 vietą.

Po ilgos pertraukos Vengrijos lygoje pasižymėjo Linas Pilibaitis, su „Mezokovesd Zsory“ ekipa išvykoje 2:0 įveikę Budapešto „Honved“. Pasinaudojęs vartininko klaida L. Pilibaitis išvedė komandą į priekį 29 min. 9 taškus per 7 rungtynes surinkęs „Mezokovesd Zsory“ Vengrijos pirmenybėse žengia 10 vietoje.