73-ąją minutę šeimininkai „Inter“ futbolininkai išsiveržė į priekį po Mauro Icardi įvarčio, tačiau labai greitai rezultatą išlygino Arturo Vidalis. Mačas taip ir baigėsi - 1:1.

„Napoli“ ekipa iškovojo pergalę rezultatu 2:0 prieš „Atalanta“ komandą ir pakilo į pirmą turnyrinės lentelės vietą. Įvarčius nugalėtojams pelnė buvęs „Real“ duetas - Gonzalo Higuainas ir Jose Callejonas. „Atalanta“ rungtynes baigė dešimtyje - 74 min. raudona kortelė parodyta Lucai Cigariniui.

„Milan“ ekipa išvykoje tik teisėjo pridėto laiko pabaigoje išsigelbėjo nuo pralaimėjimo mače su „Torino“ futbolininkus.

Šeimininkai pirmavo po Danilo D'Ambrosio ir Alessio Cerci įvarčių, tačiau 87-ąją minutę Sulley Muntari rezultatą sušvelnino, o 6-ą pridėto laiko minutę 11 m. baudinį realizavo Mario Balotellis.

„Inter“ 1-1 „Juventus“

73' [1-0] Mauro Icardi
75' [1-1] Arturo Vidal

„SSC Napoli“ 2-0 „Atalanta“

71' [1-0] Gonzalo Higuain
74' Luca Cigarini („Atalanta“) parodyta raudona kortelė
81' [2-0] Jose Maria Callejon

„Torino“ 2-2 „AC Milan“

47' [1-0] Danilo D'Ambrosio
71' [2-0] Alessio Cerci
87' [2-1] Sulley Ali Muntari
90' [2-2] Mario Balotelli (iš 11 m. baudinio)