Antrame kėlinyje lietuviai perleido iniciatyvą svečiams, bet išsaugojo „sausą“ rezultatą.

Lietuviai su dviem pergalėmis, dviem lygiosiomis ir keturiais pralaimėjimais grupėje pakilo į ketvirtą vietą, o Lichtenšteino atstovai (dvejos lygiosios ir šeši pralaimėjimai) yra autsaideriai.

Iš Lietuvos ekipos rikiuotės iškrito vartininkas Giedrius Arlauskis bei saugai Arvydas Novikovas ir Mindaugas Panka, bet prie komandos prisijungė vartininkas Paulius Grybauskas bei jaunimo rinktinės nariai Gratas Sirgėdas ir Lukas Spalvis. 18-metis G. Sirgėdas debiutavo vyrų nacionalinėje komandoje 93-ią minutę.

Lietuvos rinktinė šiame planetos pirmenybių atrankos cikle dukart sužaidė taikiai su Slovakija (1:1 ir 1:1), dusyk pralaimėjo Graikijai (0:2 ir 0:1), pralaimėjo Bosnijai ir Hercegovinai (0:3) bei Latvijai (1:2).

Vienintelė mūsiškių pergalė prieš tai taip pat buvo pasiekta išvykoje prieš tą patį Lichtenšteiną (2:0). Tąkart abu įvarčius pelnė Edgaras Česnauskis.

Devinto turo rungtynes Lietuvos rinktinė spalio 11-ą žais namuose su Latvija.

Rezultatas:

Lietuva 2 - 0 Lichtenšteinas

18' Deivydas Matulevičius [1 - 0]
40' Tadas Kijanskas [2 - 0]

Lietuva: Žydrūnas Karčemarskas, Tadas Kijanskas, Tomas Mikuckis, Saulius Mikoliūnas, Vytautas Andriuškevičius, Gediminas Vičius, Kęstutis Ivaškevičius, Mindaugas Kalonas (72' Mantas Kuklys), Deividas Česnauskis, Edgaras Česnauskis (78' Darvydas Šernas) ir Deivydas Matulevičius (93' Gratas Sirgėdas).

Lichtenšteinas: Peteris Jehle, Andreasas Christenas, Martinas Stocklasa, Ivanas Quintansas, Danielis Kaufmannas, Mathiasas Christenas, Franzas Burgmeieris, Michele Polverino, Yves Oehri, Robinas Gubseris (76' Philippe'as Erne) ir Sandro Wieseris.

Rungtynės

Antradienį G grupėje Slovakija pralaimėjo Bosnijai ir Hercegovinai 1:2, o Graikija įveikė Latviją 1:0.