Puikiai varžybose pasirodė Lietuvos jaunimo merginų komanda, iškovojusi bronzos medalį. Lietuvaitės Viktorija Michnovič, Patricija Babrauskaitė ir Algirda Zaliauskaitė trasoje užtruko 2 val. 1 min. 49 sek. ir nuo nugalėjusios Rusijos komandos (Daria Mikriukova, Tatjana Oborina, Svetlana Poverina) atsiliko 9 min. 27 sek. Antrąją vietą užėmė Čekijos merginos (Ewa Haltof, Veronika Kubinova, Katerina Novakova), kurios nugalėtojams pralaimėjo 3 min. 47 sek.

Estafetėse merginos turėjo įveikti 6,9 kilometro ilgio trasą su 24 kontroliniais punktais.

Kitos Lietuvos komandos – vyrų, moterų ir jaunimo vaikinų – užėmė aukštas 5 vietas.

Lietuvos vyrų komanda - Regimantas Kavaliauskas, Jonas Maišelis ir Šarūnas Dmukauskas - trasoje užtruko 2 val. 30 min. 29 sek. ir nuo nugalėjusios Čekijos komandos (Františekas Bogaras, Janas Svoboda, Krystofas Bogaras) atsiliko 9 min. 15 sek. Antrąją vietą iškovojo Suomijos komanda (Pekka Niemi, Samuli Saarela, Jussi Laurila), čempionams pralaimėjusi 1 min. 31 sek. Bronzos medaliai atiteko Estijos ekipai (Lauri Malsroosas, Margusas Hallikas, Tonis Ermas), čekams nusileidusiai 1 min. 55 sek.

Estafetėse varžėsi 22 vyrų komandos, turėjusios įveikti 12,2 kilometro trasą su 36 kontroliniais punktais.

Lietuvos moterų komanda - Asta Šimkonienė, Ramunė Arlauskienė ir Karolina Mickevičiūtė - trasą įveikė per 2 val. 23 min. 59 sek. Čempionėmis tapusioms Suomijos sportininkėms (Ingrid Stengard, Sussana Laurila, Marika Hara) lietuvės pralaimėjo 11 min. 42 sek. Sidabro medalius iškovojo Danijos atstovės (Ann-Dorthe Lisbygd, Nina Hoffmann, Camilla Sogaard), nuo nugalėtojų atsilikusios 2 min. 59 sek. Trečiąją vietą iškovojo Šveicarijos komanda (Maja Rothweiler, Claudia Huenig, Ursina Jaeggi), nuo nugalėtojų atsilikusios 5 min. 49 sek.

Estafetėse varžėsi 13 moterų komandų, turėjusios įveikti 9,2 kilometro trasą su 31 kontoliniu punktu.

Jaunimo vaikinų komanda – Aidas Žigilėjus, Vytenis Miliūnas, Dominykas Būta – trasą įveikė per 2 val. 19 min. 43 sek. Aukso medalius iškovojo Prancūzijos komanda (Yoannas Courtois, Jacquesas Schmidtas-Morgenrothas, Cedricas Beillas), kuriai lietuviai pralaimėjo 14 min. 12 sek. Sidabro medalius laimėjo estai (Paul Nestor, Tonis Laugesaar, Kristjan Linnus), čempionams nusileidę 6 min. 56 sek. Trečiąją vietą užėmė Švedijos komanda (Antonas Perssonas, Marcusas Niemi, Oskaras Sandbergas), čempionams pralaimėjusi 9 min. 4 sek.

Estafetėse vaikinai turėjo įveikti 9,3 kilometro ilgio trasą su 30 kontrolinių punktų.

Šeštadienį vyks paskutinės šio čempionato varžybos: sportininkai rungtyniaus ilgoje trasoje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)