Mūsiškę aplenkė tik Siobhan Bern Haughey iš Hong Kongo (54,47). Tai jau antras R. Meilutytės sidabro medalis šiose jaunimo pasaulio pirmenybėse.

100 m plaukimo laisvi stiliumi finalo rezultatai:

1. Siobhan Bern Haughey (Hong Kong) - 54,47 sek.

R. Meilutytė 50 m plaukimo peteliške pusfinalyje pagerino Lietuvos rekordą

50 m plaukimo peteliške pusfinalyje kaunietė nuotolyje užtruko 27,14 sek., pagerino savo pačios rytą pasiektą Lietuvos rekordą, užėmė septintą vietą ir pateko į finalą.

50 m plaukimo peteliške pusfinalio rezultatai:

1. Svetlana Chimrova (Rusija) - 26,40 sek.
8. Cloe Hache (Prancūzija) - 27,21

Atrankoje R. Meilutytė distanciją įveikė per 27,29 sekundės ir, 0,43 sekundės pagerinusi ketverius metus Gritei Apanavičiūtei priklausiusį Lietuvos rekordą, pateko į pusfinalį.

R. Meilutytė 100 m plaukimo krūtine - finale

R. Meilutytė trečiadienio popietę varžėsi ir 100 m plaukimo krūtine rungties pusfinalyje, distanciją įveikė per 1:08,49 min. ir trečiu rezultatu pateko į finalą. Greitesnės už mūsiškę pusfinalyje buvo ukrainietė Viktorija Solnceva (1:07.72) ir britė Sophie Taylor (1:07.76).

8. Marlene Huether (Vokietija) - 1:09,29

Atrankoje R. Meilutytė atkarpą įveikė per 1 minutę 08,62 sekundės ir, 0,24 sekundės nusileidusi tik ukrainietei V. Solncevai, užėmė antrą vietą.

R. Meilutytė Dubajuje jau tapo 50 m plaukimo krūtine čempione, iškovojo sidabrą 100 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje ir mišrioje estafetėje 4 po 100 kompleksiniu būdu.

D. Rapšys - 50 m rungties nugara finale

Išvakarėse du sidabro medalius laimėjęs Danas Rapšys trečiadienį dalyvavo 50 m plaukimo nugara pusfinalyje. Lietuvis nuotolį nuplaukė per 25,96 sek. ir antru laiku pateko į finalą. Greitesnis buvo tik brazilas Gustavo Louzada (25,87).

50 m rungties nugara pusfinalio rezultatai:

1. Gustavo Louzada (Brazilija) - 25,87 sek.