Sėkmingiausiai pasirodžiusi Algirda Zaliauskaitė merginų (5040 m su 16 kontrolinių punktų) varžybose finišavo dešimta (22 min. 39 sek.).

Milda Dautartaitė merginų sprinte buvo devyniolikta (28:34), Patricija Babrauskaitė - 21-a (29:32), o Viktorija Michnovič praleido kontrolinį punktą ir nebuvo klasifikuota bendroje įskaitoje.

Planetos merginų čempione tapo suomė Henna Saarinen (19:44), aplenkusi rusę Svetlaną Poveriną (19:51) bei čekę Veroniką Kubinovą (20:31).

Moterų sprinte (5750 m su 21 KP) Karolina Mickevičiūtė užėmė tryliktą (23:01) vietą, Ramunė Arlauskienė buvo penkiolikta (23:11), Roma Puišienė - 27-a (26:25), Renata Paulauskienė - 32-a (27:27), Vaida Reinartaitė - 33-ia (27:33), o Asta Šimkonienė - 35-a (27:58).

Pasaulio čempionės auską iškovojo švedė Cecilia Thomasson (20:32), sidabras atiteko suomei Eevai-Liisai Hakalai (20:42), o bronza tenkinosi rusė Tatjana Repina (20:58).

Vaikinų sprinte (5450 m su 19 KP) Vytenis Miliūnas finišavo šešioliktas (21:04), Aidas Žigiliejus - 21-as (21:34), o Dominykas Būta - 34-as (25:50).

Nugalėjo prancūzas Cedricas Beillas (17:38), aplenkęs austrą Andreasą Waldmanną (18:59) bei suomį Andersą Blomsterį (19:19).

Vyrų sprinte (6100 m su 22 KP) Jonas Maišelis buvo 20-as (22:06), Julius Juodišius - 45-as (24:57), Egidijus Pilybas - 50-as (25:51), Petras Andrašiūnas - 51-as (25:56), Šarūnas Dmukauskas praleido kontrolinį punktą ir į galutinę rikiuotę nepateko, o Regimantas Kavaliauskas buvo diskvalifikuotas.

Planetos čempiono aukso medalį pelnė estas Tõnis Ermas (19:24), sidabro apdovanojimas įteiktas kitam Estijos sportininkui Lauriui Malsroosui (19:45), o bronza atiteko čekui Krystofui Bogarui (20:17).

Trečiadienį pasaulio orientavimosi sporto kalnų dviračiais suaugusiųjų bei jaunimo čempionate Estijoje bus išdalinti medalių komplektai vidutinėje trasoje.