Pilnutėlėje Madrido aikštėje susigrūmė „Real“ ir „Al Sadd“, kuriame šiuo metu rungtyniauja Raulis. Triuškinančią pergalę rezultatu 5:0 iškovojo šeimininkai.

Raulis pirmajame kėlinyje žaidė už „Real“, o likusias 45 minutes vilkėjo dabartinės ekipos marškinėlius.

Jau 23-ą minutę „Santiago Bernabeu“ stadione pasklido euforija, kuomet klubo legenda pelnė pirmą susitikimo įvartį ir taip priminė apie save.

Antrame kėlinyje prasidėjo varžovų triuškinamas. Per likusį laiką pasižymėjo Isco, Karimas Benzema bei du kartus jaunasis Jese Rodriguezas.

36-erių metų Raulis sėkmingai sužaidė visas rungtynes ir buvo pastebimas. Puolėjas tiek „Real“, tiek „Al Sadd“ ekipoje vilkėjo kapitono raištį.

Rezultatas:

„Real“ 5 - 0 „Al Sadd“
23' [1 - 0] Raul
59' [2 - 0] Isco
79' [3 - 0] K. Benzema (iš 11 metrų baudinio)
82' [4 - 0] Jese
88' [5 - 0] Jese

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)