Madridiečiai pirmavo Davido Villa smūgio 12-ą minutę, bet brazilas Neymaras 67-ą minutę santykį išlygino.

Pirmas kėlinys prasidėjo nežymiu katalonų dominavimu, tačiau Diego Simeone auklėtiniai be jokių problemų puikiai tvarkėsi tiek aikštės viduryje, tiek gynyboje.

Ilgai laukti pirmo įvarčio neprireikė – 12-ą D. Villa, kuris po Arda Turano perdavimo nuginklavo buvusį komandos draugą Victorą Valdesą - 1:0.

Per likusį pirmo kėlinio laiką vyravo apylygis žaidimas. „Barca“ daugiau kontroliavo kamuolį, tačiau prie šeimininkų vartų jiems nieko pavojingo sukurti taip ir nepavyko.

Antrame kėlinyje svečiai iš Barselonos aktyviai spaudė priešininkus. Netrukus Gerardo Martino auklėtiniams pavyko pasiekti savo ir išlyginti rezultatą. 67-ą minutę po aukšto Dani Alveso perdavimo Pedro pakeitęs Neymaras pirmas suskubo prie kamuolio ir galva pasiuntė į varžovų vartų tinklą - 1:1.

Atsakomos Ispanijos Supertaurės rungtynės Barselonos „Camp Nou“ stadione įvyks rugpjūčio 29-ą dieną.

Rezultatas

Madrido „Atletico“ 1 – 1 „Barcelona“

12‘ [1 – 0] David Villa
67‘ [1 – 1] Neymar

„Atletico“ klubas šio prizo savininku buvo vienintelį kartą - 1985 metais, o trissyk (1991-1992 ir 1996) finale suklupo.

„Barcelona“ ekipa šalies futbolo Supertaurę iškovojo dešimt kartų - 1983, 1991-1992, 1994, 1996, 2005-2006, 2009, ir 2010-2011 metais.

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)