Pirmąjį Liverpulio ekipos ir visos „Premier“ lygos naujojo sezono įvartį pelnė Danielis Sturridge'as. 37 mačo minutę jis pasižymėjo tolimu tiksliu smūgiu į apatinį vartų kampą.

89 minutę „Liverpool“ komandą išgelbėjo naujasis komandos vartininkas Simonas Mignolet. Jis atrėmė 11 m. baudinį, kurį „Stoke City“ ekipoje mušė Jonathanas Waltersas.

Triuškinamą pergalę naujojo sezono starte iškovojo čempiono titulą ginantis „Manchester United“ klubas. Mančesterio ekipa išvykoje 4:1 parbloškė „Swansea City“ komandą.

„Liverpool“ 1-0 „Stoke City“

37' [1-0] Daniel Sturridge
89' Jonathan Walters („Stoke City“) neėmušė 11 m baudinio.

„Swansea City“ 1–4 „Manchester United“

34' [0–1] Robin van Persie
36' [0–2] Danny Welbeck
72' [0–3] Robin van Persie
82' [1–3] Bony Wilfried
90' [1–4] Danny Welbeck

Londono „Arsenal“ 1–3 Birmingemo „Aston Villa“

6' [1–0] Olivier Giroud
22' Christian Benteke („Aston Villa“) nerealizavo 11 metrų baudinio
22' [1–1] Christian Benteke
62' [1–2] Christian Benteke (iš 11 m baudinio)
67' Laurent Koscielny („Arsenal“) už antrą geltoną kortelę pašalintas iš aikštės
85' [1–3] Antonio Luna

„West Brom“ 0–1 „Southampton“

90' [0–1] Rickie Lambert (iš 11 m baudinio)

„Sunderland“ 0–1 Londono „Fulham“

52' [0–1] Pajtim Kasami

Londono „West Ham“ 2–0 „Cardiff City“

13' [1–0] Joe Cole
76' [2–0] Kevin Nolan

„Norwich“ 2 – 2 Liverpulio „Everton“

51' [1–0] Steven Whittaker
61' [1–1] Ross Barkley
65' [1–2] Seamus Coleman
71' [2–2] Rocky van Wolfswinkel

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (32)