100,6 km nuotolį numynęs per 2 valandas 18 minučių 28 sekundes Gediminas Kaupas tik finišo tiesiojoje nusileido pergalę etape iškovojusiam prancūzui Stephane'ui Lerochelle'ui ir finišavo antras, o Vytautas Kaupas nusileido dar dviem prancūzams ir užėmė penktąją vietą:

1. Stephane Lerochelle (Prancūzija) 2 val. 18 min. 28 sek.
2. Gediminas Kaupas
3. Teddy Landre (Prancūzija)
4. Cedric Eustache (Prancūzija)
5. Vytautas Kaupas visų laikas vienodas
...
93.Loic Facorat (Prancūzija) atsiliko 20 min. 00 sek.

Antroje aštuntojo etapo dalyje - 20 km asmenines lenktynes laikui - abu lietuviai finišavo pirmajame dvidešimtuke: Gediminas Kaupas užėmė vienuoliktąją vietą, o Vytautas Kaupas - penkioliktąją.

Pirmasis Lietuvos dviratininkas nugalėtojui Jose Chaconui iš Kolumbijos pralaimėjo 1 minutę ir 10 sekundžių, o antrasis - 1 minutę ir 25 sekundes:

1. Jose Chacon (Kolumbija) 26 min. 16 sek.
2. Edwin Sanchez Anzola (Kolumbija) atsiliko 3 sek.
90.Elichi Hirai (Japonija) 6:38

Po aštuonių etapų į 31-ąją poziciją iš 39-osios pakilęs Vytautas Kaupas nuo lenktynių lyderiu tapusio prancūzo Pierre'o Lebretono atsilieka 35 su puse minutės.

Gediminas Kaupas lyderiui pralaimi beveik 46 minutes ir iš 51-osios vietos pakilo į 46-ąją:

1. Pierre Lebreton (Prancūzija) 27 val. 03 min. 20 sek.
2. Jose Chacon (Kolumbija) atsilieka 1 min. 08 sek.
90.Ludovic Dorvillius (Prancūzija) 1:43:55

Daugiadienių dviratininkų lenktynių Portugalijoje trečiąjį etapą Ignatas Konovalovas baigė 41-as

Portugalijoje vykstančių 75-ųjų daugiadienių „Volta a Portugal em Bicicleta Liberty Seguros“ dviratininkų lenktynių trečiąjį etapą „Team MTN Qhubeka“ ekipos narys Ignatas Konovalovas baigė 41-as.

Etapo nugalėtoju tapusiam ispanui Delio Fernandezui Cruzui Lietuvos dviratininkas šeštadienį pralaimėjo 39 sekundes:

1. Delio Fernandez Cruz (Ispanija) 4 val. 25 min. 44 sek.
149.Andrea Piechele (Italija) 19:05

Bendroje įskaitoje I. Konovalovas po prologo ir trijų etapų nukrito į 38-ą vietą iš 25-os bei nuo lenktynių lyderio poziciją išsaugojusio šveicaro Marcelo Wysso, kuris šeštadienį finišo liniją kirto 21-as, atsilieka 1 minute ir 2 sekundėmis:

1. Marcel Wyss (Šveicarija) 15 val. 12 min. 11 sek.
2. Cesar Fonte (Portugalija) atsilieka 4 sek.