Lietuvis žaidė visas rungtynes, o pergalingo įvarčio autoriumi aikštės šeimininkų gretose tapo Gokdenizas Karadenizas (52 min.).

Svečiai mačą baigė be iš aikštės pašalinto Duško Dukičiaus (90+1 min.).

Kazanės futbolininkų varžovais trečiajame kvalifikaciniame turnyro etape rugpjūčio 1 bei 8 dienomis žais su "Randers FC" (Danija) klubu.

Sėkmingai pasirodė ir Simono Paulius ir Roberto Freidgeimo atstovaujamas Ventspilio "Ventspils" (Latvija) klubas, kuris svečiuose 4:1 (1:1) sutriuškino Ešo "Jeunesse" (Liuksemburgas) komandą bei pateko į trečiąjį atrankos etapą.

Pirmąsias rungtynes savo aikštėje latviai buvo laimėję 1:0.

Ketvirtadienį iki 71-os minutės žaidęs S. Paulius tapo pirmojo mačo įvarčio (33 min.) autoriumi, o R. Freidgeimas liko tarp atsarginių žaidėjų.

Likusius įvarčius nugalėtojams pelnė Jurijus Žigajevas (47 min.), Vadimas Jančiukas (51 min.) ir Danilas Turkovas (65 min.).

Vienintelio įvarčio autoriumi aikštės šeimininkų, kurie mačą baigė be iš aikštės pašalinto Dženido Ramdedovičiaus (35 min.), gretose tapo Khalidas Benichou (39 min.).

Įvarčiu pasižymėjo ir D. Matulevičius

Rumunijos vicečempionė Tirgu Žiu "Pandurii" ekipa su puolėju Deivydu Matulevičiumi namuose 4:0 (3:0) sutriuškino Talino "Levadia" (Estija) ekipą bei pateko į trečiąjį atrankos etapą.

Pirmosios antrojo kvalifikacinio etapo rungtynės Estijos sostinėje prieš savaitę baigėsi lygiosiomis 0:0.

Ketvirtadienį Lietuvos rinktinės puolėjas įvarčiu pasižymėjo jau 7-ą žaidimo minutę, o 55-ą minutę vietą aikštėje užleido Valentinui Lemnaru.

Vėliau du įvarčius prie pergalės pridėjo Erico (35 ir 57 min.), vieną - Nicandro Breeveldas (39 min.).

Kitas Rumunijos klubas Ploješčio "Petrolul" su vartininku Povilu Valinčiumi tarp atsarginių žaidėjų išvykoje antrą kartą 4:0 (2:0) sutriuškino Leirviko "Vikingur Gota" (Farerų salos) futbolininkus. Pirmąjį mačą savo aikštėje "Petrolul" laimėjo 3:0.

Įvarčius į aikštės šeimininkų vartus įmušė Peras Gregersenas (4 min.), Hamza Younesas (11 bei 63 min.) ir Gheorghe'as Grozavas (77 min.).

Nepasiskė Latvijos pirmenybių lyderiui Rygos "Skonto" klubui su vartininku Pauliumi Grybausku. Po pergalės 2:1 savo aikštėje prieš savaitę, ketvirtadienį rygiečiai svečiuose 0:1 (0:1) pralaimėjo Libereco "Slovan" (Čekija) futbolininkams ir pasitraukė iš tolesnės kovos.

Pergalingo įvarčio autorius aikštės šeimininkų gretose - Johnas Delarge'as (14 min.).

Kitų antradienį jau pasibaigusių atsakomųjų Europos lygos futbolo turnyro antrojo kvalifikacinio etapo mačų rezultatai:

"AS Trenčin" (Slovakija) - "IFK Goeteborg" (Švedija) 2:1 (1:0) /pirmųjų rungtynių rezultatas 0:0/

"FC Minsk" (Baltarusija) - "Valletta FC" (Malta) 2:0 (0:0) /1:1/

Orhėjaus "Milsami" (Moldova) - Soligorsko "Šachtior" (Baltarusija) 1:1 (1:1; "Milsami" laimėjo 4:2 po 11
baudinių serijos) /1:1/

"MŠK Žilina" (Slovakija) - Liublianos "Olimpija" (Slovėnija) 2:0 (1:0) /1:3/

"FK Turnovo" (Makedonija) - Splito "Hajduk" (Kroatija) 1:1 (0:0) /1:2/

Plevlios "Rudar" (Juodkalnija) - Vroclavo "Šląsk" (Lenkija) 2:2 (0:2) /0:4/

Sačcherės "Čichura" (Gruzija) - "FC Thun" (Šveicarija) 1:3 (1:1) /pirmųjų rungtynių rezultatas 0:2/

"FK Aktobe" (Kazachstanas) - Ulstenviko "IL Hodd" (Norvegija) 2:0 (1:0) /0:1/

Baku "Inter" (Azerbaidžanas) - "Tromso IL" (Norvegija) 1:0 (0:0) /0:2/

Lenkorano "Chazar" (Azerbaidžanas) - Haifos "Maccabi" (Izraelis) 0:8 (0:6) /0:2/

Graco "Sturm" (Austrija) - "Breidablik UBK" (Islandija) 0:1 (0:1) /0:0/

Glivicų "Piast" (Lenkija) - Agdamo "FK Karabach" (Azerbaidžanas) 2:2 (2:1; po pratęsimo /1:2/

"Gefle IF" (Švedija) - Famagustos "Anorthosis" (Kipras) 4:0 (1:0) /pirmojo mačo rezultatas 0:3/

Tel Avivo "Hapoel" (Izraelis) - Stara Zagoros "Beroe" (Bulgarija) 2:2 (1:1) /4:1/

"Prestatyn Town FC" (Velsas) - "HNK Rijeka" (Kroatija) 0:3 (0:2) /0:5/

2013-2014 metų sezono Europos lygos futbolo turnyro nugalėtojas ateinančių metų gegužės 14 dieną paaiškės Turine (Italija).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (14)