Tarp 2002 metais gimusių ir jaunesnių krepšininkų lygių neturėjo komanda "Prasilošę", tarp 2000-2001 metais gimusių atstovų triumfavo "Opapa" komanda, tarp 1998-1999 metais gimusių krepšininkų - "Broliukų" komanda, tarp 1996-1997 metais gimusių žaidėjų - "Mažyliai", tarp 1995 metais gimusių ir vyresnių krepšininkų - komanda "Anekdotas".

1 vieta - Martynas Overlingas;
2 vieta - Ovidijus Jonaitis;
3 vieta - Titas Lengvinas.

Lankininkai varžėsi Smiltynėje

Per Pasaulio lietuvių sporto žaidynes Smiltynėje varžėsi per 60 šaudymo iš lankų atstovų. Buvo atvykusių svečių iš Anglijos, Airijos, Estijos ir įvairių Lietuvos miestų.

Moterų olimpinių lankų klasės nugalėtoja tapo Dalia Čiupailienė, antroji vieta atiteko Lailai Kuzmienei, trečioji - Julianai Semionovai.

Tarp olimpinių lankų vyrų atstovų lygių neturėjo Adamas Kovalevskij, sidabro medalį iškovojo Arvydas Čepulionis, bronzos - Modestas Šliauteris.

Olimpinių lankų komandinėse varžybose visus varžovus pranoko LSK I komandos trejetukas: Adamas Kovalevskij, Gytenis Janušas ir Mantas Linka.

Skriemulinių lankų klasėje tarp vyrų geriausiai sekėsi Viliui Švedui, antras liko Andrius Špadas, trečias - Valerijus Denisovas.

Skriemulinių lankų komandinėse varžybose nugalėtojų laurai atiteko Viliui Švedui, Valerijui Denisovui ir Mindaugui Baranauskui.

Paprastų lankų varžybose tarp dailiosios lyties atstovių lyderės pozicijas užėmė Vilija Zeleniūtė, antra liko Asta Švedienė, trečia - Vitalija Zeleniūtė.

Tarp vyrų paprastų lankų varžybose pirmas buvo Juozas Sedleckas, antras - Vladimir Mosin, trečias - Nerijus Švedas.

Tarp jaunimo grupės dalyvių trejetukas išsidėstė taip: 1 vieta - Eglė Šironaitė, 2 vieta - Delija Lekstutytė, 3 vieta - Laurynas Paškevičius.

Tradicinių lankų varžybų prizininkai: Vitalijus Naumavičius, Danielius Tolokonikovas ir Jonas Ivancevičius.

Paprastų lankų vyrų komandinių varžybų nugalėtojai: Jiozas Sedleckas, Vladimiras Mosinas ir Rimvydas Gavelis.

Paprastų lankų jaunimo komandinių varžybų nugalėtojos: Eglė Šironaitė, Aušrinė Raukštutė ir Eglė Vėjalytė.

PLSŽ plaukimo varžybose varžėsi 246 dalyviai

Pasaulio lietuvių sporto žaidynėse (PLSŽ) Klaipėdos "Gintaro" baseine varžėsi 176 lietuvaičiai iš Australijos, Baltarusijos, JAV, Latvijos, Norvegijos, Rusijos, Šveicarijos ir įvairių Lietuvos miestų.

Taip pat dalyvavo 70 plaukimo veteranų iš Lenkijos ir Latvijos. Jie neturi giminystės ryšių su Lietuva, juos į Klaipėdą atvedė draugystės ryšiai.

Jie palaikė "Vilties plaukimo 2013" idėją. Tokiu būdu vyko dvejos varžybos. Viso baseinas sutalpino 246 dalyvius.

Varžybų dalyviai buvo sužavėti puikia organizacija ir "Gintaro" sporto centro kukliu, tačiau jaukiu baseinuku.

Vienos varžybų dalyvės mama Sigita Nubaum iš JAV, Indiniapolio lietuvių bendruomenės pirmininkė, teigė, jog tai puikus baseinas, dirba patyrę treneriai. Ji kreipėsi į juos patarimų dėl dukros plaukimo įgūdžių lavinimo.

Tačiau ji pažymėjo, jog penki takeliai tokiam miestui, esančiam prie jūros, - tikrai per mažai. Ji iš pradžių manė, kad tai mokyklai priklausantis baseinas ir jis aptarnauja tik vieno rajono gyventojus...

Užsieniečiai stebėjosi tokia dalyviu gausa. Taip pat džiaugėsi Klaipėdos miesto mero Vytauto Grubliausko dėmesiu ir gražia varžybų atidarymo ceremonija. Jos dukra Amelia Nubaum savo amžiaus (iki 13 metų) grupės varžybose iškovojo tris aukso medalius: 50 ir 400 m laisvu stiliumi bei 50 m krūtine.

Iš viso plaukimo varžybose išdalinta per 300 įvairių spalvų medalių.

Tinklinio varžybose - klaipėdiečių dominavimas

Pasaulio lietuvių sporto žaidynių tinklinio varžybose, kuriose varžėsi komandos iš JAV bei įvairių Lietuvos miestų (Klaipėdos, Vilniaus, Šiaulių, Gargždų), tiek moterų, tiek vyrų varžybų nugalėtojais tapo klaipėdiečiai.

Tarp dailiosios lyties atstovių pirmąją vietą iškovojo SK "Viesulas" (Klaipėda) tinklininkės, antrąją - "Aritux" (Šiauliai), trečiąją - "Garizda" (Gargždai).

Tarp vyrų nenugalimi buvo Klaipėdos tinklinio asociacijos atstovai, antri liko Vilniaus "Ąžuolai", treti - Lietuvos tinklinio veteranai.