Lietuvos dviratininkas 181,5 km distancijos finiše 5 minutes bei 5 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtojui šveicarui Michaeliui Albasiniui, aplenkęs prancūzą Jonathaną Hivertą bei italą Marco Frapportį.

1. Michael Albasini (Šveicarija) 4 val. 24 min. 59 sek.
2. Jonathan Hivert (Prancūzija)
3. Marco Frapporti (Italija)
4. Jan Bakelants (Belgija)
5. Tanel Kangert (Estija) tas pats laikas
...
81.Ignatas Konovalovas atsiliko 5 min. 05 sek.
...
87.Gatis Šmukulis (Latvija) 8:16

P. Šiškevičius Slovakijoje - 58-as

7-ą kartą Slovakijoje vykstančių daugiadienių „Tour de Slovaquie“ dviratininkų lenktynių trečiajame etape 58-as finišavo „AVC Aix en Provence“ ekipai atstovaujantis Paulius Šiškevičius, kuris bendrojoje įskaitoje iš 71-osios vietos pakilo į 53-čiąją.

225,8 km distancijos finiše vienintelis lenktynėse dalyvaujantis Lietuvos dviratininkas 8 minutes ir 11 sekundžių pralaimėjo trečiojo etapo nugalėtojui italui Andreai Gedi, aplenkusiam rusą Sergejų Nikolajevą bei slovaką Marošą Kovačą.

1. Andrea Fedi (Italija)   5 val. 17 min. 44 sek.
2. Sergej Nikolajev (Rusija)
3. Maroš Kovač (Slovakija)
4. Luc Hagenaars (Olandija)
5. Jorne Carolus (Belgija) tas pats laikas
...
58.Paulius Šiškevičius atsiliko 8 min. 11 sek.
...
100.Louis Verhelst (Belgija) 30:31

Bendroje įskaitoje P. Šiškevičių nuo lenktynių lyderio čeko Petro Vakočo skiria jau 15 minučių bei 39 sekundės.