Moterų imtynėse didžiausio susidomėjimo sulaukė kovos, kuriose grūmėsi šalies rinktinės lyderės Danutė Domikaitytė, Indrė Bubelytė ir Giedrė Blekaitytė.

Svoryje iki 67 kilogramų vijolietė D. Domikaitytė antrame kėlinyje ant menčių paguldė lenkę Malgorzatą Kachniarz. Jai buvo įteikta festivalio taurė ir aukso medalis.

Tokį patį apdovanojimų komplektą iškovojo daugkartinė Lietuvos čempionė Indrė Bubelytė. Svorio kategorijos iki 63 kilogramų lemiamoje imtyje Indrė pečius surėmė su savo komandos drauge, taip pat šalies čempionato nugalėtoja Giedre Blekaityte. Labai permaininga kovos eiga žavėjo ne vieną žiūrovą. Kad būtų išaiškinta nugalėtoja, prireikė trijų kėlinukų. Likus 7 sekundėms iki finalinės sirenos pergalę rezultatu 0:1/3:0/1:3išplėšė Indrė Bubelytė ir tapo festivalio nugalėtoja.

Pačios mažiausios ir lengviausios (iki 26 kg) imtynininkės stebino žiūrovus savo lankstumu ir begaliniu noru iškovoti tarptautinio festivalio taurę. Trečią vietą iškovojo Vijolių mokyklos mokinė Vestina Danusevičiūtė.

„Tai puiki šventė ir gera proga pasireikšti aukšto lygio atletėms ir pradinukėms. Mažylių aistra kovai ant imtynių kilimo sužavėjo susirinkusią publiką. Nemačiau žiūrovų abejingais žvilgsniais, – džiaugėsi Lietuvos moterų imtynių rinktinės treneris Aivaras Kaselis. – Visai realu, kad ateityje į olimpinę moterų imtynių programą bus įtrauktos dar bent dvi svorio kategorijos. Tokios realijos, todėl reikia išnaudoti progą ir spėti į olimpinį traukinį. Dabar puikus šansas užpildyti nišą ir investuoti į šalyje populiarėjantį moterų imtynių sportą“.

Graikų–romėnų imtynių turnyre daugiausia pajėgių atletų susirinko svoryje iki 74 kilogramų. Nugalėtoju tapo Mantas Sinkevičius. Kaunietis finale įveikė Latvijos nacionalinės rinktinės narį, Europos čempionato dalyvį Jevgenijų Kolsovą. Trečioje pozicijoje liko taip pat labai puikiai kovojęs vijiolietis Tomas Žvirblis.

Svorio kat. Iki 66 kg. Vijolių taurę laimėjo vijolietis Tomas Sobolevskis. Jis finale įveikė Lietuvos jaunimo rinktinės narį Tadą Valčiuką. Trečią vietą užėmė dar vienas Vijolių atstovas Jonas Starkus. Vijolių taurė - nugalėtojai ir prizininkai